Мантія чаклунки або фантазії на тему HELLOWEEN

  • автор: Ірина
  • дата: 04.11.2015
  • складність:
9
Поділитись:

Опис


 Мантія пошита на замовлення доньки з приводу дня всіх святих  HELLOWEEN. У нас в м.Запоріжжя це свято (чи як його назвати?) відзначається декілька років поспіль. Молодь розфарбовує обличчя під усяку "нечисть", вдягає костюми та з настанням темряви  виходить на прогулянку вулицями міста.

  На простірах інтернету знайшла викрійку мантії. Вона доволі проста, але з вшиттям рукавов прийшлося  поковтузитись. Замість звичайної круглої пройми ця викрійка має  квадратну форму. Рукав вшивається в кілька етапів та підганяється під пройму.

 Тканина - підкладочна. Вклалась в відріз 3 м. Мантія має великий капюшон, я навіть намагалась зменшити його, але донька не дала цього зробити.  Взагалі залишилась задоволеною.

 Фото зроблені на о.Хортиця біля святилища  епохи неоліта,  III тисячоліття ло н.е.  Додаю кілька фото святилища, зробленого чоловіком минулого року.         

Інші вироби користувача
+ коментувати

9 Коментарів

Интересный образ!Фотографии прекрасные!

Дякую, Ганно!

Дуже таємничі фото! Ефектна мантія вийшла.

Щиро дякую, Олено!

http://vk.com/photo61100568_372521447 Ирина я тоже с Запорожья,шила сыну в прошлом году:)У вас очень красиво получилось.

Дякую, Ірино! Приємно зустріти однодумця з рідного міста. Ваша мантія гарна. Ото ми такі «мамашкі», виконуємо примхи своїх чад. Та мені і самою було цікаво зшити мантію.
Ірино! Викладайте свої роботи на сайті, будемо ділитись досвідом.

Спасибо и вам за похвалу,я самоучка шью 2 года и пока свои вещи стесняюсь выкладывать,ношу на работу где их видят люди которые не шьют:)

Ірино! Я теж самоучка, шию ще зі школи, деякий час не шила, активно шию останні років вісім. Теж соромилась викладати свої роботи, але коли з'явився наш український сайт, таки наважилась. Не соромтесь, тут і підкажуть, і похвалять, адже обмін досвідом чогось таки вартий. Багато самоучок, як і ми з вами.

Дякую вам, Ірино за підтримку:)))Може наступну річ і викладу.

Хіт продажу

Комбінезон із асиметричною драпіровкою

Струменистий комбінезон із асиметричною драпіровкою, що переходить в бант з фігурними зав'язками...

49.9 грн.

Зараз переглядають

Брюки широкі на еластичному поясі

Візьмемо трикотаж, що відливає сріблом, - і прості широкі брюки на еластичному поясі з зав'язкою...

49.9 грн.

Жилет просторий зі скошеними пілочками

Легкий жилет з видовженими скошеними пілочками, які з'єднуються біля горловини стрічками, ви...

49.9 грн.