0

Груднева відпустка. Штанці.

  • автор: Людмила Шимановська
  • дата: 08.06.2018
12
Поділитись:

Опис


Модель 121/8/2017.

Штанці смішні, але дуже зручні. Скорочена версія, без блискавок знизу, кишеньок. Тканина американська бавовна для печворку.

Кофтина 107/8/2016 також за викрійкою сукні- каптану.

Рукави від блузи 123А/11/2017, дуже зручні.  https://burdastyle.ua/models/zhinocha-moda/bluzky/bluzka-z-oborkamy-i-pyshnymy-rukavamy 

Тканина американська бавовна для печворку.

За ідею оздоблення дякую Тетяні Uralochka.

Інші вироби користувача
+ коментувати

12 Коментарів

Люда, очень понравились штанишки, и посадка очень удачная на фигуре. Только не нашла эту модель на указанной ссылке, можно уточнить ее номер. Хочу такие же )))))

Зоя, дякую. Виправила.

Туристичний шик! Так можна назвати Вашу нову колекцію :) Красиво, зручно, комфортно (бо навіть на фото можна побачити якість тканини), а ще супермодно, бо рукави-єпископи - справжній хіт цього літа.

Світланко, дякую Вам за комплімент! Блуза 123А/11/2017 дуже мені сподобалась. Використала рукавчики і заспокоїлась. Спобуйте, вони того варті. 

Образ водночас дінамічний і романтичний, завдяки принтованій тканинці і крою бузкі. Капелюх вписався ідеально.Подорож-це так прекрасно , а в новому вбранні вдвічі!

Дякую, Тетяно, за добрий коментарій. 

Людо, я в захваті від вашого гардеробу для подорожі. Все гармонійно, зручно і стильно. Цей комплект - чудове поєднання схожих за принтом але контрастних тканин.

Олено, дякую Вам. У місцевих магазинах тканини в основному в азійському стилі. Випадково натрапила в одному магазинчику, у закутку на невелику колекцію тканин для печворку, зраділа. Так і народився комплект з того, що було.

О, яке гармонійне поєднання тканин!!! Людо, мені так подобається ваш відпускний гардероб! Завжди заздрю ( по-доброму)) майстриням, які готуються до подорожей завчасно! Ви молодець!!!

Дякую, Лорочко, дуже приємно.

І зовсім вони не смішні, ці штанці, а дуже навіть симпатичні, ще й актуальної довжини! 

А стосовно блузки і її рукавів - просто чарівно! Мені дуже подобається!

Дякую Вам.

Хіт продажу

№ викрійки 149
0грн