0

Флешмоб "класна викрійка": чоловіча сорочка

  • автор: Людмила Шимановська
  • дата: 09.11.2017
8
Поділитись:

Опис


Доброго дня, майстрині!

Пані Наталко, дякую Вам за прекрасну ідею, вона мене підняла за чубчика, бо щось моя муза десь заховалася : (. Сорочки для своїх улюблених шила деякий час назад, з коригувань - трішки ширшенькими робила, бо хлоп'ята  мої такі.  По цій викрийці нещодавно пошила футболку, бо не змогла пройти мимохідь віскози з таким гарним морським візерунком. Перемодолювала кокетку, як змогла, вчусь по крихтах.З Алі чекаємо аплікацію з омаром, таке бажання клієнта.

Про ліричне. Не можу не поділитися своєю знахідкою.

Диана Петриненко Вечерняя песня

Потім отримала насолоду від інтерв'ю з самою Діаною, потім з іі синочком Тарасом. І його висновок-спостереження для мене, як тая перлина. І я, живучи у різних краях,  згодна з ним  на всі 100%.

"Українці по своїй природі не тільки співучі, вони дуже надаються до краси. У них краса - це просто частина їх єства." 

Ці слова,  також  стосуються і нашого форуму. Із святом української мови і письменності всіх нас!

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Яка Ви молодець! Завжди так цікаво роздивлятися важкі проекти. Сорочка - це той самий важкий проект, бо стільки деталей та все повинно бути рівнесеньким... Мов пальто, тільки без підкладу. Супер!

Дякую Вам! Про рівнесеньке: для себе на деякі моменти очі можу прикрити, а коли шию для дитинки - скільки почуттів вкладається в кожен стібок :)

Людмило, дякую за підтримку і викрійку.
Тільки вчора розмірковувала шукати старі викрійки сорочок чи взяти щось новеньке, спробую цю

Чудові сорочки, чудовий опис.Я не дуже люблю шити складні речі, але отак зайдеш на форум , подивися яку красу жіночки шиють і складна робота вже не лякає.Як завжди Ваш допис це як промінчик сонця, теплий і надихаючий. 

Дякую Вам. Тут треба зважити. Складна робота потребує багато часу і коли його обмаль і шиється уривками, то можна зовсім перегоріти. У мене були такі випадки. 

Людмило, як затишно на вашій сторінці, люблю і вже заздалегідь очікую ваше "ліричне")
Сорочки і футболки гарні. Особливо потішила нашивочка "пошила мама" - гарнішої не бачила. Чесно, не поділяю захоплення рукодільниць пришивати зроблені на замовлення нашивки для своїх же речей. Мені вони просто колються, я і з покупного одягу першим ділом зрізаю усі бірки) 
Але така ніби написана дитячою рукою - це просто клас, як частинка дизайну і така приємна.

.

Олено, дякую Вам. Ліричного приготувала цілу купку, навіть є готові описи. Боюсь щоб  перебору не було, бо у нас же не форум лінгвістів, стримую себе з усієї сили :). Про нашивочку, ви дуже кмітлива, читаєте думки. Дуже захоплювалась вишивкою хрестиком у студентські роки. Зараз так гарно вже не зумію. Сіла Люда вишивати - літери поповзли :) О, воно, наче дитинка нашкрябала:):)

Хіт продажу