0

Слідом за Оленою. Топ.

  • автор: Людмила Шимановська
  • дата: 19.06.2018
7
Поділитись:

Опис


Вітаю, майстрині!

Олено, дякую Вам за натхнення, Ви надихнули мене своїм топом.

Тканина подарована. Дуже ретро. 62 см завширшки, натуральна, приємна на дотик, комфортна. Назви не знаю. Щоб облагородити річ з наївним малюнком вперше оздоблювала кантом, який виготовила сама. Від браку досвіду зав'язки вийшли схожими на язички, зато веселі. У топа гарна пройма, вигляд дуже пристойний. Застібку не робила, немає потреби в ній.

Брюки plus 135А/1/2016 https://burdastyle.ua/models/zhinocha-moda/bryuky/bryuky-dovzhynoyu-do-shchykolotky-z-relyefnym-shvom цікаві за кроєм, гарні за сілуетом, шила рік потому. На мої не худі ніжки підійшли не дуже - робила багато коригувань. Але, наприклад, можна зробити більшенькі припуски і спробувати гарно посадити брючки на фігуру.

Яскраве сонце не найкращий варіант для фото - що є.

Радію, що нарешті спробувала працювати з кантом і тканинка ця більше не залежується.

Всім і собі бажаю багато натхненних імпульсів! 

P.S. Дівчатка, не можу не поділитися цікавинками. Тільки передивилася на Ю...бі. ролик від Ліна Ф. Думаю, що не пожалкуєте. )

Приглашаем в гости. Обустройство мастерской.

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Людо, яка гарна ідея з кантом! Дивлюся на ваш топ і бачу, що моделька таки гарна. Ви точно підмітили про пройми - вони акуратні, зручні і не відкривають зайвого обсягу. Дуже приємно, що ви так швидко пошили свою обнову)
І скажіть, як в ньому зручно і приємно, правда?

Дякую, Олено, Вам та підтвержую зручно і приємно. Я задоволена. Показуйте, демонструйте  нам ще свої вироби.

класний топ! І пасок милий))))

Якби не прочитала, навіть би не подумала, що тканина ретро! Мені дуже подобається такий ніжний графічний малюнок! Елегантна легка приємна річ! Що ще треба для літа?!

Дякую Вам, Надія, Люда. Буде час - подаруйте собі цю милу річ.

Ось такі універсальні речі з родзинкою я дуже полюбляю. Можна завжди добре виглядати, не думаючи довго зранку, що вдягнути. А зручність до солідного вигляду додається :) Вітаю з новою блузою!

Дякую, Світланко! Все в наших руках!

Хіт продажу