0
Акція 1+1=3

Груднева відпустка. Сукня для повних.

  • автор: Людмила Шимановська
  • дата: 08.06.2018
8
Поділитись:

Опис


Сукня з штапелю. На рукавах заклала складки та застрочила десь на 22 см. З муліне зробила китички, але вони втратили свою красу після першого прання. Для китичок потрібні нитки більш пружні. Чоловік цю сукню називає нічна сорочка і кривиться на неї. З мереживного батисту вона, звісно, було б кращою. А я її люблю.

 І наостанок процитую класика.

"Странствия — лучшее занятие в мире. Когда бродишь, — растёшь стремительно, и всё, что видел, откладывается даже на внешности. Людей, которые много ездили, я узнаю из тысячи. Скитания очищают, переплетают встречи, века, книги и любовь. Они роднят нас с небом. Если мы получили еще недоказанное счастье родиться, то надо хотя бы увидеть землю." Константин Георгиевич Паустовский.

Всім бажаю прекрасного літа!

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Ой, яка тканина красива! Люблю, коли акцент саме на тканині зроблений. І сподобався Ваш варіант рукавів. Бачила такий трюк і я в захваті від кінцевого результату :)

Світлана, дякую Вам.

Сукня просто чудова саме для спекотного дня , вона легка і водночас прикриває від сонця.Романтичний принт , оборки , оздоблення рожевими бейками-в ній є все , що треба щоб бестурботно прогулюватися аллеями

Дякую.

На мій погляд - ідеальна сукня для відпустки у теплих краях. 

Ой! Це така красива модель! Я не могла нею намилуватися! Але оскільки вона з журналу з розмірами plus та і на вигляд досить вільна, то все не наважувалася її шити (.

На фото Ви виглядаєте красивою і задоволеною. І якщо одним із приводів гарного настрою є сукня, це чудово! )

Так, в журналі сукня досить вільна. Я шила 44 розмір, а по стегнах 46-48, такі особливості фігури. Тому досить давно почала шити собі одяг, фігурочка нестандартна. Брюки, вузьку спідницю майже неможливо було купити.

Людо, ви знаєте неможливо бути не задоволеною, коли навкруги суцільна насолода для очей. Відпустка та подорожі - це кайф! Дякую Вам.

Чудова сукня, Вам дуже пасує!
І вона для чарівної жіночки з формами, а не для повних)))

Зачекайте будь-ласка