0

Груднева відпустка. Сукня "Морські камінці"

  • автор: Людмила Шимановська
  • дата: 08.06.2018
5
Поділитись:

Опис


Спроба N6.

Вітаю, майстрині!

 Одеса, Ви, як завжди, неперевершені! Тільки, дякуючи Вам народились мої пости.

У листопаді з'ясувалося, що ми їдемо у відпустку до однієї прекрасної мусульманської країни, де місцеві дівчатка ходять у довгих чорних сукнях, а хлопчики у білому вбранні. І для жіночок міні, глибоке декольте, оголені руки не бажано. Ми шануємо чужу культуру, тому я створила декілька речей саме для цієї подорожі.

 У той час коли колежанки шили святкові сукні з мережева та оксамиту, я майже з ситчику. Сукня-каптан дуже підійшла до мого задуму, тільки зменшила розрізи.Тканина стрейч атлас італійський. Викрійка прекрасна.

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Людо, як приємно бачити вас на фотофорумі) 
Сукня дуже стильна. Відразу помітила, як гармонійно вона вписалася у навколішні види. Чудовий сучасний образ. До того ж зручно. Знаю цю модель - нещодавно шила доньці цю сукню.

Ой, яка тканина... знову :) Виблискує, придаючи обличчю красиве сяйво. От яка у Вас класна вдача на тканини :) Звісно, сукня - вищий клас!

Дякую вам, дорогенькі.

Коли я розглядала цю модель у журналі, вона в мене викликала асоціації саме із жаркими мусульманськими країнами. Мені дуже подобається її лаконічність! 

А ви часом не пробували з оригінальною довжиною? Цікаво як вона вигдядала б так в живу )

Ні, не пробувала, тканинки на довгу сукню було замало, створила з того, що було. Тканинку купувала у червні, бо сподобалась і подарували гроші на день народження. Тепер згадую дарувальника з теплотою. Дякую вам.

Хіт продажу