0

Спідниця з бантовими складками

  • автор: Таня Боровик
  • дата: 31.07.2017
10
Поділитись:

Опис


Привіт, мої дорогенькі!

Літо набирає обертів і невпинно підганяє. З кожним днем все менше часу залишається для себе та улюбленого форуму. Ох, якби моя воля, - землю перевернула б - так хочеться нашити купу нового вбрання. І це не дивно, адже, раз-по-раз, на хвильку забігаю до нашої затишної галереї, бачу нові вироби форумчанок і хочу, хочу, хочу ШИТИ! На жаль, бажання не завжди співпадають з можливостями.

Менше з тим! Ідей в голові море. Замальовую, записую. Вже цілі стоси забаганками порозмальовувала. А, може, колись?.. Так і буде)) Сьогодні принесла вам простеньку спідничку з бантовими складками для себе. Все, на що вистачило часу перед короткою відпусткою)) Тканина - сорочкова бавовна. Все просто.

Дякую, що зарирнули!

Бажаю всім Миру та гарного останнього місяця літа! Люблю.

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Ох, Таню, як я тебе розумію, де той час знайти "ума не приложу". Як зазерну на форум, здається що життя зупинилось - всі щось нове шиють, а я лише як дурень, думкою багатію:)

Спідничка чарівна, все як я люблю, і фасончик, і смужка й звісно ж квіти моі улюблені. Раздражнила мій швацький апетит! Хочу таку, бо дууууже подобається! 

Тетянко! Дякую, дорогенька! І я, і я хочу все)))

Я на літо завжди планую дуже багато, а потім розумію, що і половини не встигаю... Бо якось дуже швидко воно пролітає)  

Яка гарненька дівчинка! Саме таке враження від твого образу. 

Це ж добре, що у мене вже є подібна спідниця, бо також втратила б спокій від заздрощів!  

Лоро дякую! А я ще хочу квітчасту спідницю))) Куди носити не знаю, але хочу і все!)))

Чудовий літній образ! Гарна спідниця і звернула увагу, як доречні тут білі кеди або легкі кросівки. Треба і собі такі завести:)

Нові ідеї і проекти спалахують і загораються, як зірки. Думка, куди це все носити тягне на землю:) Розумію, що просто хочеться щось цікаве створити "заради мистецтва", та, нажаль, ресурсів на усе не вистачає.

Олено, дякую! Люблю біле спортивне взуття. Гарно, але не практично))) З моїм стилем життя, вбивається за лічені місяці. Цим конверсам вже другий рік, бережу для конкретних образів)))

Гарна спідничка! І кольорова гама дуже приємна. Чимісь мені пін-ап стиль нагадує 

Дякую, Людо!

А я дізналась про цю модель завдяки Анні Вінтур. Вона знімалась у документальному фільмі "September issue" і багато разів з'являлась в спідниці такої моделі. Так, чудова спідниця і чудово-прекрасне виконання! А одягу багато не буває :) Можна шити і шити ще!

Світланко, дякую! Люблю цю модель за універсальність. Така спідниця, на мій погляд, підходить усім!

Хіт продажу