Лялька мотанка

  • автор: Таня Боровик
  • дата: 02.06.2017
  • складність:
10
Поділитись:

Опис


Привіт, любий Фотофоруме!

Принесла сьогодні Вам ляльку мотанку. Не просто ляльку, а народжене в муках творіння - спокутування промаху долі. Коротко кажучи, маю я склероза звичайного...

Розкажу. В понеділок поїхав мій чоловік до Одеси, та й доручив своїй вірній дружинонці придбати сувеніра для подарунку важливій йому людині за кордоном. Подарунка мала знайти душевного та символічного. Зупинились ми обоє на мотанці. Клялась мамою, що не підведу :) Роз"їхались, вірніше, роз"їхався чоловік до Південної Пальміри))).., а я й забула про свої обіцянки. Вчора телефонує мені коханий з дроги та й запитує про подарунок. Ох, люди добрі, посивіла я на півголови за ті дві хвилини розмови. Зізналась, що забула, але обіцяла залагодити..

От і понеслося. Вдень часу не було..На щастя, сестричка з нами була. От вона й бігала місцевими магазинами в пошуках стрічок, намистин та необхідних ниток. Увечері, намагаючись залагодити свій "зальот", ліпила пельмені для зустрічі чоловіка. Ліплю, а в голові мотанка образом Діви Марії перед очима стоїть, прастігоспаді...

Отже, десь о 12 ночі почала я ту мотанку ладнати. Вигорнула всі свої запасники із чергової "клаптевої" шафи. Тут мені і знадобився мій 12-річний досвід археологічних експедицій. І ще - боги, бережіть інтернет! Ніколи в житті не була я такою панічно-сконцентрованою.. Накопала, придумала щось собі в голові і на автопілоті вже ладнала свою панічну (акцент на слові "панічна") мотанку. Не сама ладнала, а фактично, разом із сетрою, яка марно намагалась поспати під "монотонний" стукіт машини у моїй "майстерні-кімнаті для гостей" :).

О 5:17 ранку закінчила шити мотанку. Ще хотіла керсетку червону оксамитову зладнити, та вже забракло часу і сил. Отак, без керсетки і поїхала моя мотанка до Європи у вінок із косички вбрана)).

Дякую всім, хто зазирнув!

Бажаю всім Миру та міцної пам"яті. Люблю!

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Одна з найгарніших мотанок, які я бачила. Думаю, вона така душевна і "тепла" тому, що це не виріб із сувенірного магазину, зроблений "на потік". Хоч і довелося тобі до ранку попрацювати, Таню, але в Європу поїхав справжній оберіг, а не просто фольклорна лялечка. 

Беру на примітку віночок, сплетений зі стрічок. От не здогадалася б так зробити, а як мило!

Олено, дякую! Результатом роботи я задоволена. Особливо приємно, що не одній мені ця лялька подобається )) Дякую за приємний коментар. Віночок сплела зі стрічок, бо ніяк не виходило зробити з них квіточки. Ні часу, ні інструментів необхідних не було. І, найголовніше, зовсім не маю досвіду з майстрування подібних речей.

До речі, вчора визначилася з викрійками, які буду використовувати для пошиття твоєї дизайнерської сукні. Може хтось про нашу домовленість забув, але я маю твердий намір її пошити:)

https://burdastyle.ua/forum/suknya-dlya-mriyadyzaynera/

Ой, як класно! Я теж планую пошити цю сукню. Працюю над викрійкою, за основу якої беру викрійки з Бурди. Ніяк не можу обрати тканину, щоб саме така, яку хочу була. Не здамся, але мені катастрофічно бракує часу.

  Таню, яка краса! Недарма працювали до ранку!  Цей оберіг гідно представлятиме Україну в Європі!

Іро, дякую! Дуже приємно.

Я в шоці! 

Лялька і правда безподобна, но така жертовність! )))

Я би оббігала всі сувенірні магазини міста і скупила би всі мотанки, но до ранку не ліпила би нічого )) 

Заздрю Вашій наполегливості, завзятості і майстерності в нервових умовах ))

Людо, дякую на доброму слові! Часу вже зовсім не залишилось на походи магазинами, та я й не шкодую. Це був цікавий та потрібний досвід))

Опис! Який опис! :) Ціла історія та ціле життя до народження. А лялька вийшла прекрасною, з яскравою веселкою-віночком. Така до вподоби всім! (До речі, я б разом з Людою до середини ночі по крамницях бігала б:))

Світлано, дякую! ))

Хіт продажу

Пальто приталенного силуэта со стоячим воротником

Жаккард с мелким леопардовым узором, покрой с цельнокроеным стоячим воротником, переходящим в...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Жакет шкіряний приталеного крою

Модний жакет із м'якої шкіри підкуповує такими цікавими деталями, як великий комір із рельєфними...

39.90 грн.

Шорти з одворотами

Стильні шорти з одворотами і боковими кишенями. ...

44.90 грн.