0

Реглан у стилі глем-рок

  • автор: Таня Боровик
  • дата: 27.10.2016
10
Поділитись:

Опис


Покажу ще й отакий светрик, який пошився спеціально для походу на концерт "THE HARDKISS".

Бурда 10/2016, викрійка 114 А, розмір 36 зі змінами.

Розширила пілочки до А-силуету, спинку видовжила, лінії пришивання реглану відстрочила, заглибила горловину на 3 см. На передній пілочці аплікація та пришивні бляшки, на спинці - ланцюжок пришила. Разом з джинсами-бойфренд та ботильйонами на високих підборах минулої суботи вигулювала светрик у фан-зоні на концерті чудового гурту ))).

Бажаю всім Миру та яскравих емоцій!

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Ого, ого!!! Таню, ти не перестаєш мене дивувати!!! Я у шоці - оце так підготовка до концерту, в такому вбранні тебе мали без квітка впустити. Дуже круто, я люблю цей стиль, але у мене ще немає жодноі такоі речі, може варто і собі вже щось сміливе зшити?! :)

Так, Тетянко! Підготовка була серйозною :) Чоловік реально реготав над моїми "дизайнерськими" потугами, називав хрестоносцем, коли я вперше йому продемонструвала свою задумку. Запропонував зробити середньовічний шолом на голову зі старого оцинкованого відра ;) Сказала йому, що зі сміху люди бувають і гордо завершила цей реглан, Трішки комплексувала, але вже під час першої пісні, коли верещала і махала хайером ))) відчула, як мені комфортно в цьому вбранні. 

Для тебе - однозначно шити! Вже бачу тебе на високих підборах з шипами, в крутецьких шкіряних штанах і гламурному світшоті! Без сміху, я серйозно. Тобі підійде такий стиль!

Мабуть таки спробую, бо штанці і підбори є , немає лише такоі стильноі краси:) , як у тебе.

Поший і нам показуй! Впевнена, що в тебе вийде ще краще!

Таню, я просто вражена!  Спереду цікаво, а спинка!!! Такий елегантний глем-рок вийшов.

Олено, дякую! Дуже приємно, що Вам сподобалось! У мене півзошита змальовано технічними малюнками світшотів в стилі глем-рок. Так сподобалось робити цю річ, що надихнулась на колекцію ескізів)) Сподіваюсь, вдасться хоч ще один втілити в життя.

Таню, крутий светрик!!! Зміни пішли йому на користь! Я хотіла запитати, чи не широкий рукав в проймі? Під верхній одяг влізає? Збиралася використати цю викрійку, та виникли сумніви.

Дякую, Лоро! Для мене пройма досить зручна. Брала 36-й розмір замість 38-го. Сидить добре, вдягала цей светр з тим пальтом, що в галереї - зручно, ніщо не сковує рухів. Навіть і думки не виникло про дискомфорт в проймі. Зараз спробую сфотографувати пройму, фото додам.

 

Супер! Супер! Спереду вражає хрест, але коли повертаєтесь спиною - не менш захоплююче видовище! Чудові ідеї! Це ще не бачила моя донька, а то б верещала : "Мама, хочу, хочу!!!"

Іро, дякую! Дуже приємно читати такі коментарі, а особливо приємно, коли комусь хочеться такого самого))) Шийте та показуйте! Дуже цікаво буде подивитись.

Хіт продажу

№ викрійки 136 B
35грн