0

Півник на ялинку

  • автор: Таня Боровик
  • дата: 17.12.2016
7
Поділитись:

Опис


Привітулі!

Давно не зазирала на форум. Скучила. Покажу актуальну штучку-прикрашалочку на ялинку. Півник - символ року, що приходить. Можливо, комусь згодиться ;) Увечері дізналась, що є можливість передати маленький привітик давній подрузі в іншу країну. Передавати потрібно було вже вранці. Нічого ліпшого не придумала, як змайструвати цього друзяку. Поклала синулю спати і гайда за роботу. Шився аврально, тому й фото одне.. Фетр, нитки для шиття №40, нитки муліне, бісер трьох кольорів. Наповнювач - вата (все, що знайшла вдома на момент пошиття).

Дякую, що зазирнули.

Всім Миру та яскравих прийдешніх свят!

Дописано 18.12.16: На жаль, прийшлося вдаватись до хитрощів та вказувати невірний номер журналу. Під час заповнення форми публікації, обов"язково потрібно вказувати журнал, інакше Сайт не пропускає. Вибачте, що збиваю з толку! Викрійка з інтернету. Додаю її для тих, хто хоче зробити півничка. Сподіваюсь, я не порушую правила Сайту..

 

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Таню, який красень ваш півник! Так чудово прикрашений бісером, декоративними стібками.

Я теж закінчую роботу над двома півниками на подарунки. Обирала чи не зробити іграшку з фетру. І все ж таки зупинилася на вже звичній мені тільді:) Скоро покажу, що вийшло.

Одено! Дуже дякую за схвальний відгук. Завжди так приємно, коли те, що роблю подобається іншим. Мені часто здається, що я все й роблю саме для того, щоб тільки мене похвалили))))) Дуже чекаю на Вашого півника! Так хочеться теж спробувати пошити тільду. Ці іграшки (тільди) фантастично милі!

Таню, чудо-півник! Який красень! Дякую за показ та натхнення!

У мене вже майже традиція: виготовляти під Новий рік ялинкові прикраси - символ прийдешнього року. Треба й цього року щось вигадать. А викрійку брали з вказаного журналу?

Іро, дякую Вам, дорогенька! Дуууже приємно, що внесла краплинку стимулу для Вашого натхнення. На жаль, викрійку брала не з журналу, а з інтернета. Якщо не вказувати журнал, сайт не хоче пропускати публікацію(( Прийшлося вдаватись до хитрощів. Зараз додам викрійку в галерею. Шийте на здоров"я та показуйте на форумі! Дуже чекаю.

 

Дякую, Таню!

Яка кропітка робота, Таню!! Я у захваті!!

Тетянко, дякую тобі! :*

Хіт продажу