0
Акція 1+1=3

Сарафан для дівчинки

  • автор: Таня Боровик
  • дата: 27.11.2016
6
Поділитись:

Опис


Привіт усім-усім!

Принесла до колекції дитячого одягу джинсовий сарафан для племінниці Злати - золотої моєї улюблениці ;)  Злата замовляла на День народження магнітну дошку з алфавітом і картинками, а мама Злати - сарафан для садочка. 

Шила з чудового середньої щільності джинса темно-сірого кольору з улюбленими моїми зірочками. Розмір - 104. Викрійку з журнала взяла за основу, багато переробляла. Єдине, що залишилось незмінним - нагрудник. Спинку збільшувала, додала накладну кишеньку на спині та кишені на спідниці. Вставила резинку у пояс на спинці, відстрочила декоративною ниткою. Поставила гудзики металеві. Гості сідали вже за стіл, а я ще вдома колошматила молотком по втулочках. Весь час крутились в голові фраза з "Діамантової руки" - "Нэ бэспокойся Казладоев! Буду быть аккуратно, но сильно"(Льолік) і характерний сміх персонажа Анатолія Дмитровича)))

Іменинниці сподобався. Бігала в ньому поверх своєї спідниці))

Дякую, що зазирнули! Бажаю всім Миру та зіркових мрій!

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Красота!!! Який моднявий, стильний сарафанчик! Сподобалась  тканина з зірочками і вистрочені контури зірочок. А кишеньки я знаю, - це для цукерочок;)

Дякую, Наталіє! Без кишеньок як же можна жити?! ))) Так-так, кишеньки для цукерочок;)

Таню, сарафан суперовий! Відстрочені червоною ниткою зірочки, кишенька, петельки, металеві ґудзики - все шикарно! А колоритний опис, як завжди, не лишає бадужим! Вибір тканини дуже вдалий!

Іро, дякую дуже! Приємно, що Вам подобається.

Таню, завжди чекаю ваших нових публікацій - таке гумористичне шиття у вас виходить))) Сарафанчик пошитий з любов'ю до деталей. Одні вишиті зірочки чого варті. Кишенька на спинці! Дякую за показ і за опис:)

Олено, дякую! А я завжди чекаю на Ваш коментар :)