0

Ялинкові прикраси для Діда Мороза

10
Поділитись:

Опис


 Привіт!

Вітаю з початком зими тих, хто любить зиму! А тих, хто її не любить, вітаю з наближенням ще на одну пору року до весни!

Сьогодні покажу вам не одежинку, а подарунок для Діда Мороза.

Напередодні новорічних свят в кожному з нас прокидається дитина. Ніде як в дитинстві мрії не бувають такими солодкими, а очікування свята таким тремтливим. Всі чекають на свою новорічну казку та вірять у своє різдвяне диво. Особливо захопливо та терпляче готуються до свят наші дітлахи))
Так само і Діди Морози чекають на свої дива та наші Мрії прагнуть свята!
З вдячністю для одного з Дідів Морозів, змайструвалась отака торбинка.

Надихалась роботами в інтернеті, потім обирала свою іграшку і допрацьовувала, змінювала, розшивала так, як підказувало мені серце. Часу пішло багато. В цій роботі (крім торби) тільки ручні шви, жодного машинного. Вперше щось шила з фетру. Сподобалось із ним працювати. Зупинитись важко. Навіть не думала, що так багато часу піде на цю скромну торбинку та 9 маленьких іграшок. Ох, і поколола я пальці! Як-то кажуть, через терни до зірок))).

Довго думала, що зробити, щоб іграшки не повисипались, доки дійдуть до власника. Десь опів на п"яту ранку зшила мішок ниткою та причепила таку записочку. Наївний віршик, щоправда, але він народився миттєво та й залишився жити на торбі.

Дякую, що завітали!
Всім Миру, любові, дитинства та мрій! Бажаю знайти свого Діда Мороза та стати ним для найрідніших!

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Таню, ви просто чарівниця, такої краси наробили! Я просто в якомусь дитячому захваті дивлюся на ваші милі іграшки:) Які ж вони гарнюсінькі, як акуратно зроблені. Чудовий дизайн. Дуже душевно. А торбинка - неймовірно прекрасна. Дуже-дуже сподобався ваш клуночок для Діда Мороза.

Олено! Щиро дякую! Мені дуже приємно, що результати моєї роботи подобаються Вам.

 

Все таке миленьке)))

 

Надю, дякую!

Яка хороша ідея! Танюшо, я просто закохалася у цю торбинку та її наповнення. Дуже акуратно все пошито, петелька до петельки, стібочок до стібочка. І настрій враз став новорічний. Гарного свята Вам і Вашій родині.

Наталю, дякую щиро! Побажання гарних свят взаємні!

Танюша, Вы настоящая Новогодняя Фея!

Игрушки загляденье - красивые, яркие, праздничные, с запахом мандарин, шоколада и корицы (почувствовала через монитор компьютера :) 

 

Катерина, спасибо! Очень приятно получать такие вкусно-теплые комментарии)))

Таню, в мене забракло слів від такої краси! Скільки праці та нахнення! Кожна іграшка зі своїм шармом... Одразу відчулося наближення свята! Дякую за натхнення!

Дякую і Вам, Іро! Дуже-дуже приємно, що моя робота провокує святковий настрій та подобається оточуючим.

Хіт продажу