0
Акція 1+1=3

Сукня для #мріядизайнера :)

  • автор: Таня Боровик
  • дата: 25.05.2017
23
Поділитись:

Опис


Ох, мрії, мрії, мрії...

Інколи їм, все ж, судилось збуватися)) Я ще ніколи не була такою оптимісткою як сьогодні вночі. Ніколи не брала участі в конкурсах, але жаданим маяком на горизонті заблимало "першу сукню пошиють для вас"... Як тут залишитись байдужою?! Вперше, можливо, СУКНЮ. ПОШИЮТЬ. МЕНІ! 

Художник з мене такий-собі, як, власне, й дизайнер.. Нова сукня на терезах підсвідомого переважила страх зганьбитись і я намалювала свій ескіз)) Пропоную вашій увазі сукенку з бавовняних тканин з еластином. В ній поєднуються два кольори - бузковий та оранжевий. Кольори весни та сонця)). Пахучі кольори тепла. Конструкція поєднує в собі чітку геометрію ліній (горловина та вертикальна планка, зустрічні складки) та романтичні деталі у вигляді воланів на пілочці та замість рукавів. Оранжева планка витягує силует, а зустрічні складки на відрізній спідниці додають жіночності.

Моя сукня для сучасних, самовпевнених жінок, що не бояться експериментів, але залишаються ніжними та романтичними.

Сьогодні я мрію разом з #мріядизайнера та обіцяю навчитись тонкощам створення ескізів. Всім здійснення мрій!

Інші вироби користувача
+ коментувати

23 Коментарі

Кажешь сукня для самовпевнених, ніжних та романтичних?! Так це про мене!!! :) Я куплю собі таку сукню!!! Тому, бажаю перемоги!!! І з нетерпінням чекаю побачити , нарешті, й тебе в ній!!! 

А, ще я вважаю, що мабуть ця твоя мрія дійсно повинна сбутись, тому, що ти не просто мрієш, а дуже багато робиш, щоб мрія нарешті сбулась. От, наприклад, сьогодні в ночі, коли нормальні люди вже давно сплять і бачать сни, я о п'ятій ранку роздивляюсь на Фейсбуці твій ескіз:) А чому, о п'ятій, запитають нормальні люди, а тому, що ця мрійниця намалювала ескіз о четвертій ранку. Ось такі ми ненормальні;) замість сну - мріємо!!! 

Тетянко! Дякую тобі, дорогенька, за такий приємний коментар!

І не забудьте назвати цю модель "Таня".

Таню, ваш ескіз такий ніжний і "живий", у вас точно є задатки художника. Достатньо поглянути на вашу галерею на ФФ. І ці художні описи!
Мені теж подобається помаранчево-бузкова сукня "Таня":) 

Щиро бажаю успіху!

Оленко, дякую Вам за підтримку! Завдяки Вашим коментарям хочеться змінюватись на краще щодня!

Таню, я б таку сукню із задоволенням пошила і носила б. А це, мабуть, головний критерій. Бажаю успіху у конкурсі! Буду вболівати!

А ще Ваш малюнок нагадав мені старі маленькі журнали, в яких були схеми-викрійки для самостійного креслення. Там малюнки моделей були дуже схожі. Як же я любила їх роздивлятися! Вони більш, ніж фото збуджували уяву і надихали на творчість. Зберігаю навіть декілька таких "раритетів")

Дякую, Лоро! Як цікаво Ви про журальничи розповіли! Дуже хочеться побачити їх. Навіть не знаю про їснування таких ))

Дівчата, у мене ідея!

Ми не знаємо, кого обере переможцем конкурсу дизайнер Лідія Сметана, але дивлячись з коментарів, як нам сподобалася сукня "Таня", маю пропозицію.

Якщо нам так хочеться її пошити, то давайте зробимо це разом!

Тобто, кожна з нас може пошити собі сукню за дизайном Тані. І потім подивимось результат на ФФ. Цікаво було б показати їх одночасно, щоб було видно, які вони схожі і несхожі одночасно вийдуть.

Я, наприклад, не обіцяю, що вона буде помаранчево-бузковою. Мені дуже подобається ескіз, але варто робити поправку на власні вік і тип зовнішності:) Але конструктивно мені сукня довподоби однозначно.

То як? Хто зі мною?

Без питань! Але, продовжую мріяти і чаклувати , бо дуууже хочу, щоб ескіз саме цієі сукні переміг;)

Олено, круто! Я хочу! Тільки лякає обмеження в часі. Коли останній строк?

Лоро, результати конкурсу будуть оголошені завтра о 16:00 тут 

https://www.facebook.com/oneslvua/?fref=ts

Звісно, можна і за ніч королівську сукню "народити", але я пропоную більш "людяний" варіант:) 

Мені дійсно хочеться пошити собі сукню, яку придумала Таня. Пропоную на роботу відвести десь зо два тижні. Наприклад, показати результат тут, на ФФ, в субботу 10 червня. Як варіант, можна домовитися, якщо в процесі хтось не буде встигати, можна дату змінити.
Обговорення щодо моделювання, які готові викрійки Burda можна використати, будемо вести тут. Щоб не загубити, я вже додала цей проект до вибраного.

Олено, а може залишити інтригу? Не розповідати про викрійки зараз, а вже після результату порівняти і поділитися наробками в моделюванні? Мені здається, так буде цікавіше.

Лоро, згодна! Дійсно, так буде цікавіше.

Можливо, хтось іще забажає приєднатися до нашої компанії і виникнуть питання. Тому можна давати загальні поради з моделювання в цьому обговоренні.

Олено, дівчата, дякую вам всім за таку підтримку! Навіть не очікувала, що моя сукня вам сподобається. Мені  надзвичайно приємно що ви хочете пошити сукню за ескізом. Я теж хочу приєднатись до флешмобу і пошити свою сукню)))

Таню, так і бути, приєднуйся!)))  (Можна вже на "ти"?)

Дякую! Давно вже час!( про "нати") )))

Таня, Ви чудовий художник, як власне і дизайнер!

Романтична суконька,є в неї щось від ретро. Так добре Ви подружили, такі різні яскраві літні кольори, це  робить її  ще цікавішою.

Надійко, дякую! Дуже приємно :*

 

 

Отже, переможець визначений, але я не залишила ідею пошити сукню за Таніним ескізом. Іду на пошуки тканин, поки точно не уявляю, які саме виберу:)

Дівчата, чи є можливість перенести строк? До 10 ніяк не встигаю.
 

Лоро, мабуть, це слушно - перенести строк, бо я ледь-ледь на завтра встигаю. Шила сьогодні вночі:) Та ще не готово. А ще ж хочеться якісь фотографії пристойні зробити.

Пропоную поки ще посунути дату "виходу" на тиждень - на 17 червня. Ближче до наступної суботи тут "зпишемся", якщо раптом доведеться ще раз уточнити число.

Лоро, не можу відшукати вас на Фейсбуці. Якщо ви не проти, дайте мені там запит, я в ФБ під таким же ім'ям, як тут.

О, як слушно! Тільки сьогодні хотіла писати і проситись про перенесення дати. Дякую, дівчатка! Геть нічого не встигаю...


Зачекайте будь-ласка