0

Костюм Мухомора для дівчинки

  • автор: Таня Боровик
  • дата: 27.10.2016
8
Поділитись:

Опис


Привіт всім-всім!

Сьогодні принесла вам костюмчик Мухомора ;) для племінниці Злати.

У садочку свято Осені, а тому там не буде малят, а будуть звірята, овоченята, ягодята, фруктинята та грибинята :) Грибочки бувають різними: одні їстівними, інші..- яскравими!  Наша Золотуля буде Мухомором і співатиме пісеньку грибів-поганок :) Ось такий костюмчик народився.

Шапочка та спідниця-пачка.

1. Шапочка виконана з креп-сатину червоного та білого кольорів, паролон 0,5 см завтовшки. Кружечки теж наповнені паролоном для об"єму. Листочок - з трикотажу, всередині паролон.

2. Спідниця - м"яка білого кольору сітка та середньої жорскості червона. В три шари з величезним коефіцієнтом збирання ("коеффициент сборки") (Олено, дякую, що виправляєте мене! ;)), резинка 2 см, та смужка того ж креп-сатину. Всього на спідничку пішло 6 метрів з шириною 1,5.

Сподіваюсь розжитися фотографіями артистки в образі! Обов"язково додам принагідно.

10.11.2016. Додала фото Златки в костюмі)) Вирішила пришити їй такі зав"язочки з горошинами білими, а сам капелюшок підколоти листочком, щоб вона була дамочка-грибочок))).

Дякую, що завітали! Всім Миру та казки в житті.

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Хоч поміряти та сфоткатись дайте таку красу!!!

Таню, хочеш я тобі такого забабахаю?)))

Який же милий мухоморчик:) Гарненький костюмчик!

Олено, дякую! Чекаю на фото зі свята. Думаю, що скоро додам )))

Який чарівний різноплановий костюмчик! Підійде і для Нового року. А якщо приколоти до капелюшка страшного павука, то і на Хелловін можна вбратися. Чекаю на обіцяне фото артистки ;)

Дякую, Наталіє!

Гарнесенький який!

Іро, дякую!

 

Хіт продажу