0

Сорочка та спідниця для школи

  • автор: Таня Боровик
  • дата: 04.09.2016
6
Поділитись:

Опис


Сорочка та спідничка для дівчинки 8-ми років.

Сорочка. Шилась імпровізаційно. На запитання по модель мені відповіли: "Щоб жіночно було". Не знаю, наскільки я справилась з поставленим завданням. Замовниці сподобалось :) Сорочечка 128-го розміру з сорочечної бавовни. Було 1, 2 м., залишились невеликі обрізки (вистачить для дублювання ліфа дитячої сукні). Канти робила та шила вперше. Чомусь мені захотілось саме їх. Не можу сказати, що вийшло ідеально, але собі зарахувала (трійки теж зараховуються! :)). Є ще багато чому вчитись та практикуватись є над чим. Трішки підводить мене моя побутова машина зі строчками, вірніше, з рівномірністю ширини стібка.. Багато шила, повертаючи маховик вручну, щоб хоч трохи рівномірно було. Подруга (професійна швачка) говорить, що по-справжньому гарні стібки вийдуть тільки на промислових машинах ))) Але, ми не шукаємо легких шляхів! Вирішила трішки прикрасити сорочечку таким бантиком-галстучком. Поверх темно-синьої репсової стрічки настрочила лляне мереживо.

Спідничка. Дуже приємна костюмна тканина темно-синього кольору (склад: віскоза/пе)  Стояло завдання: без застібки)) Модель та схему викрійки придумала сама. Моїх скромних знань виявилось достатньо. Спідниця скроєна з суцільного полотна на всю ширину тканини. Позаду - шов. На передній частині 4 бантові складки, продубльована ділянка прямого пояса, а далі - подвійна резинка.

Дякую, що зазирнули!

Всім Миру та гарних вихідних!

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Мені б таку блузочку і спідничку, коли я ходила до школи, замість нудноі, колючоі, вовняноі, коричневоі шкільноі форми , я б була щаслива! 

 

Дкую, Тетянко! )) А я, як не дивно, дуже любила шкільну форму. Більше, синю. Мама мені різні комірці та манжети шила. Я її поносила тільки в початковій школі, потім форму відмінили. Набриднути мені не встигла! А ще я дуже любила вчитись в школі. )) Щоліта не могла дочекатись вересня. Всі з мене до цього часу приколюються))

Красива сорочка, охайно пошита. Цікаво вийшло з бантиком-галстучком. І спідниця досить зручного крою.

Таню, дякую! Бантик мимоволі вийшов з того, що знайшлося вдома між 2-ою та 3-ою годинами ночі ;) 

Таню, свого часу доньці нашила багато шкільних блузок і спідничок, і всього іншого. Комплект чудовий, з фантазією. Додала у вибране, щоб не забути ідею настрочити біле мереживо на темну репсову стрічку. Люблю такі деталі.

Дякую, Олено! Подібні деталі, дійсно, додають індивідуальності навіть найпростішому вбранню!

Хіт продажу