0

Реглан та спортивний костюм з аплікаціями

  • автор: Таня Боровик
  • дата: 04.09.2016
6
Поділитись:

Опис


Привіт всім-всім!

Вітаю мешканців та працівників Сайту з першою річницею! Дуже рада, що в безмежному інтернет-просторі ми маємо таку чарівну місцину, де можна знайти однодумців, вчитися, ділитись досвідом та надихатись! Щаслива тим, що точно знаю, куди бігти за новими ідеями та позитивними емоціями. Дякую тобі, рідний Сайтику!

Сьогодні хочу показати вам свіженький спортивний костюм для мого Синулі. Розмір - 104. Трикотаж бавовняний прекрасного кольору ментолу. Лежав десь півроку цей трикотаж в моїх запасниках, чекав свого зіркового часу. Хотіла пошити з нього собі реглан на теплу осінь. Прийшла тепла осінь, наступила пора регланів. Дістала я свій трикотаж і.. пошила два реглани та спортивні штанці з обрізків для свого Андрюсяки :).

Хотіла спочатку пошити прості реглани, прикинула, що будуть надто сумними. Ми ж їх до садочка одягати будемо! Так народились дві аплікації. Зла пташка для мого пташеняти і акула для мене. Обожнюю акул, та й синок їх теж любить. Відчуваю, затягне. Тепер мені мало не на весь одяг хочеться притулити багатошарову аплікацію))) Шви по спинці горловини обробила трикотажними бейками. Туди для антуражу просились якісь контрасні беєчки, але в три години ночі потрібних в моїх торбах не виявилось. Зробила з тієї ж рібани, що й горловини.

Штанці придумались відразу. Такі гарні обрізки гріх було викидати! Влізла в них викрійкою в півтори штанини. А одна штанина повністю не влазила.. Так, передня частина лівої штанини зшилась із двох шматочків. Шов з"єднання робила назовні, аби ніщо не тисло ніжкам.. Щоб закрити зовнішній шов, нашила бейку з сірої рібани.. а потім ще дві, щоб не так одиноко було))

Дякую всім, хто дочитав до кінця!

Дякую за те, що мене надихаєте своїми роботами!

Всім Миру та натхнення!

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Таню, знімаю шляпу! Я своєму Денисику поки лише купую такі регланчики. Все сумніваюсь, що впораюсь з трикотажем. Аплікаціі - то окрема тема (мене ще динозаврики твоі чекають;). Нам з малим дуже сподобалось!!!

Дякую! Я теж довго боялась, але не святі горшки ліплять. Коли дуже чогось хочеться - все виходить! Головне на хвилі натхнення шити. Аплікації робити не складно. Воно так захоплює! Головне не поспішати, проклеювати основу під аплікацію і самі елементи апікації теж. Щоб аплікація не була твердою, я проклеювала тонким флізеліном. Форму тримає суперово і м"якенько виходить, а також не обтріпуються зрізи. Приколюю шматок тканини під аплікацію, зверху кальку з малюнком, строчу по намальованим лініям (майже завжди вручну повертаю маховик). Потім кальку зриваю, та обрізаю тонкими ножицями по контуру. Все готово!

Таню, дякую за таку докладну інструкцію! Все дуже зрозуміло. Вже треба фото майстер-клас викладати з аплікацій. Танюш, може якось викладеш ?

Тетянко, дякую! Я, звичайно, не великий майстер аплікаційної справи..та, якщо мій досвід буде комусь корисним, постараюсь зробити. Дякую за довіру! ;)

Таню, яка ж ви креативна матуся:) Дизайн костюмчика і реглана трохи розбишацький, для хлопчика те, що треба. А як вже охайненько виконане, я з трикотажем більше воюю:)

З Днем народження сайта ще раз! Дякую за ваш настрій в усіх презентаціях. Це дуже надихає!

Оленко, дякую! Дуже приємні коментарі! Хочеться шити і шити ще! 

Хіт продажу