0

Сукня-футляр

  • автор: Таня Боровик
  • дата: 29.09.2016
13
Поділитись:

Опис


Привіт всім-всім-всім!

Покажу вам сьогодні щось дуже просте, але базове ;)

Фотографій якісних немає, але обіцяли з"явитись :)

Простенька сукня-футляр для мами неймовірного кольору м"яти. Дуже приємна в роботі костюмна тканина змішаного складу. Викрійка перероблена. Виточки - нагрудні, талієві, на спині. Замок на спині. Горловина та пройми оброблені за допомогою підкрійних обшивок. Сукенка шилась спеціально до жакетика молочного кольору.

За цією ж викрійою пошита ще одна сукня з костюмного крепу з чарівним принтом "сумочки" )). Обшивка - суцільна.

Дякую, що зазирнули!

Бажаю всім Миру та кольорового настрою!

Інші вироби користувача
+ коментувати

13 Коментарів

Таню, я знову у захваті! Чудовий колір, ідеальний фасон, мамі до лиця. Все ідеально! Геніально та просто. Пью каву та отримую естетичну насолоду, навить цукерок не хочу, так приємно зранку дивитись на чудовий результат твоєі роботи. Клас!

Таню, дякую тобі! Дуже приємно зранку отримувати заряд позитиву від таких теплих коментарів. Люблю шити для мами. З посадкою проблем не виникає. На себе шити складніше ;)

Дуже хочу знати, хто виправляє мої помилки. Відгукнітся! ;) Щиро дякую редакторові за те, що виправляє русизми та збагачує мій швацький термінологічний словник! Сьогодні відзначають День вчителя (перша неділя жовтня). Вчителю мій, вітаю! Ціную Вашу роботу та дякую за знання!!!

Таню, вітаю! Рік тому, очікуючи відкриття нашого сайту як звичайний користувач, я панічно почала шукати інформацію про швейні терміни українською:) Щоб представити свої роботи на ФФ саме рідною мовою. Мені допомогла Надія з Києва. В неї знайшлася "Діана" українською, там були терміни. Потім, розпочавши роботу на сайті модератором, я ознайомилася з професійним словником. Мої знання в цій галузі відтоді збагатилися в рази. В описах проектів на ФФ зазвичай я виправляю лише слова-терміни, несу отримані знання в широкі верстви нашого рукодільного клубу:)

 

Сукні чудові! Ваші роботи приємно переглядати. Від них просто віє добрим настроєм і гумором:)

Олено! Дякую Вам за науку та коментарі! Для мене - непрофесіонала - дуже корисні та важливі Ваші виправлення.

Приєднуюсь до Тетяни, 

Стараюсь писати грамотно, але так важливо знати, що Ви підхопите там, де в мене не вистачає знання мови і немає практики використування швейних термінів українською. 

Олено, дякую за виправлення.

 

Наталю, в нашому клубі любителів шити і творити поступово навчимося одна у одної всього:) Рада допомогти!

Платья-футлярчики - одна из самых нужных вещей в гардеробе современной женщины. 

У Вас они получились очень-очень интересными, каждое по-своему, благодаря расцветки. Мятное - спокойное, женственное,  с "зонтиками-сумочками-очками"- озорное, девичье.

Катерина! Спасибо за комментарии! Очень люблю футляры.

Вот уже несколько лет в поисках своего идеального. Пока, не остановилась ни на одном)) А представленные выше футляры стали идеальными для мамы. Эта выкройка еще не раз пригодится ;)

Яскраві колір, сукня і мама )))

Наталю, дякую щиро! Мамі передам ;)

Платье-футляр идеально сидит на фигуре. Мне всегда нравится эта выкройка. Цвет мяты-спокойный и нежный. Во втором платье ткань затейливая в современном стиле. Я в восторге от мамы-красавицы. Всего Вам доброго.

Инна! Спасибо Вам за такие теплые слова! Очень приятно.

Хіт продажу

№ викрійки 130 А
69.9