0

Спідничка з хвостиком

  • автор: Тетяна Гарькава
  • дата: 25.12.2017
6
Поділитись:

Опис


Всім доброго дня! Спідничку шила , щоб носити влітку , але так вона мені подобається , що і взимку вдягаю досить часто. Мабудь , найбільше компліментів з моїх пошивок , отримала саме вона. Брала свій 38 розмір , навіть тканинку купила по опису моделі в Бурді 1.4.Тканинка називається "Місс Марія" , схожа на плотний дайвінг, синтетика , але якісна, не єлектризується , комфортна до тіла , проста вдогляді , а головне , вона чудово подорожуєв скрученому вигляді!Влітку носила її  з простою футболкою.Про викрійку -  вона чудова! Сидить бездоганно, оставила її як базову для спідничок-олівців.    Всіх вітаю з наступаючими святами! Щастя Вам і вашим родинам! 

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Таню, дякую, що звернули увагу на цю модель. В вашому виконанні вона виглядає дуже круто! Не дивно, що отримує купу компліментів!

Щиро дякую! Всіх найкращіх побажань Вам і вашій родині! Веселих свят!

Люблю спідниці-олівці. Але іноді хочеться їх якось "пожвавити". Дякую за нагадування про цю модель. Саме те, що треба) Дуже гарна спідниця!

Щастя вам у новому році, Таню!

Дякую Вам .Олено за Ваші теплі слова!Найкращіх побажань Вам в Нововому році!

Так, коли є вже звичайні класичні спідниці, то хочеться таку ж, але з родзинкою :) Волан - це завжди знахідка! Виглядає унікальною. Романтична спідниця і все одно залишається класичною. Вітаю і Вас з наступаючими святами :)

Дякую Вам за такі приємні коментарі. Хочу ще раз привітати Вас і вашу родину зі святами! я люблю ці свята , бо хоч ми і дорослі люди , але в ці дні віримо в дива ! Тому хочу побажати Вам здіснення всіх Ваших мрій.

Хіт продажу