0

Сукня в квіточках

  • автор: Тетяна Гарькава
  • дата: 11.07.2018
12
Поділитись:

Опис


Добрий день! Цього разу викрійку розраховану на трикотажну тканинку.використала для штапелю без стрейчу,тобто для матеріалу.що не розтягується.Викрійка чудова,на мій 38 розмір сіла ідеально,я навіть шила без примірок .так до себе іноді притуляла ,бо часу влітку зовсім нема.а швидко шити я не вмію.Пішло 1,8 тканинки.рукавчик зразу планувала простий .бо з таким принтом рукавчик,як в журналі був би занадто розцяцькований.Модель чудова.сукня дуже гарно підкреслює бюст.шлейф позаду невеличкий.такий делікатний.Дякуючи дізайнерам Бурди маю просто море компліментів.

Інші вироби користувача
+ коментувати

12 Коментарів

Тетянко, вишукано, ніжно і дуже жіночо. Сукня підкреслює всі ваші найкращі риси, саме така, як ви є.

Люблю коли дівчатка одягають сукні, а не нескінченні подрані джинсікі. Як вони ім не набридають.

Дякую,Людмило!Дуже приємно читати такий теплий відгук. Донечка моя теж любить ті драні джинси,але ця сукня їй так сподобалась .що буду шити і їй таку.

Гарна сукня! Чудово підкреслює вашу точену фігуру!

Дякую.Це дуже гарна викрійка ,вона .дійсно .робить фігуру дуже жіночною.В мене фігура прямокутничок.а в цій моделі .здається .що я маю форми)

Дуже витончено, Тетяно:) Сподобалося як поєднується крій з тканиною, що не надто багато на себе беруть складочки і шви! а доповнюють один одного за образом))) Та в цілому, жіночність неймовірна!)))))

Дякую .Анно!Дуже приємно! Модель дуже класна,зараз розмірковую над її коротким варіантом,чи не поламається гармонія вертикальних ліній і така"текучість"сукні?Для малій придумала її в короткому варіанті.в рожевому кольорі,з маленькими рукавчиками-ліхтариками

Дуже Вам личить. Штапель прекрасна тканина на літо,невагома і приємна до тіла.

Дякую.Олю!Дуже приємно!

Таню, завдяки вам я розгледіла, що у цій викрійці ззаду дійсно щось на кшталт міні-шлейфа. Отак працюєш-працюєш із зображеннями і описами, а цікаве не помічається)))

Ваша сукня дуже мила, з легким натяком на ретро. І вам дійсно дуже пасують її плавні лінії, довжина - все чудово.

Дякую.Олено.Шлейфи-хвостики мені дуже подобаються.тому на такі викрійкі зразу звертаю увагу.В цій моделі спинка,завдяки витачкам і те ,що вона відрізна,просто сідає бездоганно

Як чудово, коли у літньому одязі приємні тканини і супер бонус, коли вони лягають добре там де, де викрійка розрахована на еластичні! І крій такого верху - просто мистецтво! Дякую, що привернули увагу до цієї викрійки! )

Дякую,Люда!Крій ,дійсно.чудовий.Бо тканинка була .ну дуже простенька,купувала її на сорочку.а в цій моделі вона виглядає так цікаво!

Хіт продажу