0

Зелена як липка сукня

  • автор: Тетяна Гарькава
  • дата: 28.07.2018
8
Поділитись:

Опис


Всім доброго дня! Шила цю сукню зразу після виходу журнала,але досі вдягаю її досить часто. Викрійка дуже гарна ,шиється легко .не знаю навіщо біля неї стоїть рівень складності три крапки.Шила свій 38 розмір ,сукня дещо витянулась ,але це тканинка .віскозний трикотаж ,не дуже добре тримає форму.Зробила ширші обтачки ,бо розріз розкривається .Мені так подобається крій ,особливо спущене плечико і ластовичка в бокових швах ,ніяких складнощів в посадці. Драпіровку в швах укріпляла тоненькою атласною стрічкою ,бо зі стрічкою з основної тканини шов виходив досить грубий ,бо дуже тоненький трикотажТканинки пішло 1,5

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Таню, ви така тендітна у цій сукні! Стільки драпіровок, але вони не додають зайвого об'єму. Дуже мила модель, колір вам личить.

Щиро дякую! Коли шила ,то було побоювання,що в талії буде забагато .але в мене був запасний варіант зробити гарний топик)

Тетяно, Ви, мов тоненька берізка або лісова мавка! Бачу тільки красу і ніяких проблем з опису. Маєте жіночний та витончений вигляд.

Дякую ,Світлано! Сукня справді мене приємно здивувала легкістю шиття і посадки.Я настраювалась на складну роботу)

Дуже гарно!

Щиро дякую!

Хорошенькое платье, не удивительно, что часто носите до сих пор. Такой благородный цвет, хорошая посадка на фигуру, подчеркивает ее очень удачно.  Про комфорт " в эксплуатации" могу только догадываться, но думаю, что не ошибусь в том, что платье удобное.

Щиро дякую! Так ,воно дуже комфортне,і те що трикотаж віскозний ,в ньому не дуже жарко навіть в спеку. 

Хіт продажу