0

Топ з крильцями

  • автор: Тетяна Гарькава
  • дата: 12.09.2018
7
Поділитись:

Опис


Всім доброго дня! Фотосессія вийшла спонтанно ,просто гуляли містом дуже спекотного дня ,тому вид трошки не парадний.На топ використала 1 м штапелю,взяла викрійку на розмір менше ,тобто 36 ,але ,мабудь,для штапелю треба було б шити в розмір ,бо він вийшов не те щоб вузенький ,але дуже мнеться від кожного руху,був би свободніший ,був би запас .Волани обробила роліковим швом ,повисила так би мовити" хвилястість крильців".Топ ,не зважаючи .що мнеться ,подобається мені дуже .коли вітер колише волани ,відчуваєш себе метеликом).Спідничка-шорти теж пошиті по викрійкі Бурди 6/2016 мод110

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Таню, чудовий вийшов топ, колір просто надзвичайний! А те, що мнеться... незважайте, майже всі тканини мнуться, ми свій одяг сворюємо для активного використання, а не для манекену. А ще дякую за чудову фотосесію у моєму улюбленому сквері, на фоні мого РІДНОГО ДВОРУ!!! У цьому році не була, дуже скучила.

Дякую ,Олю ! Моя донька теж живе в іншому місті ,але теж любить рідне місто.Як раз вона була в гостях і ми ходили гуляти ,центр міста -це наше улюблене місце для прогулянок ,а з зі сквером стільки пов,язано родинних спогадів.Ваш двір ,це таке гарне ,затишне і романтичне місце 

Гарна, "жива" фотосесія, натуральні тканини мнуться, це нормально) А фото на манекені ми і в журналі подивимося.
Приємний літній комплект, мені теж цей топ-метелик подобається.

Дякую! Мені теж дуже подобається роздивлятись отшиті моделі саме на реальних жінках ,це ж так цікаво .що можна напридумувати з однією викрійкою.

Які легкі, тендітні крильця! Подих романтичності! Дуже гарно формує ваш міський жіночний образ, Тетяночка)))

Щиро дякую ,Анно!

Тетяно, я теж не можу не відзначити поєднання легкої та романтичної блузи з шортами із чіткими лініями (схожі стилем на сафарі). Та комбінаторність кольорів цікава, така літня класика. А все вийшло в красивий ансамбль!

Хіт продажу