0

Улюблене пальто

  • автор: Тетяна Гарькава
  • дата: 25.12.2017
7
Поділитись:

Опис


Всім доброго дня! Пальто це шила кілька років тому , але воно моє улюблене , тому що воно комфортне і майже з всім його можна вдягати. Брала свій 38 розмір , рукав завузила на 2 см , бо він надто широкий і добавила манжет,щоб подовжити рукав.Тканина кашемір, 2,20 . заказувала в інтернет-магазині.Планувала пошити полупальто , а коли стала шити , то вже хотіла довге. Тому кроїла довжину , скільки тканини вистачало.Як я це зробила , досі не розумію.Кішені зробила накладні , на підкладці , пришила вручну.Клапани теж на підкладці.Пояс з 4 частин , але це непомітно.Викрійка чудова , особливо мені подобається крій рукава, в проймі виходить вільно , будь який одяг можна вдягти .Підкладку поставила готову , стьобаний ватин , вийшло досить тепло.Всіх вітаю з наступаючими святами!Щастя вам і Вашим родинам!

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Здається, я впізнала цю модель. Вона дуже популярна серед майстринь. Я також шила це пальто і досі його ношу. Таню, такі речі гріють не тільки тіло, але й душу, бо зроблені власноруч, і розлучатися з ними дуже важко. 
Гарних вам свят!

Дякую! Ви праві , з деякими речами розлучитися важко , з цим пальто точно ми не розлучні).Веселих Вам свят і родинного затишку на свята!

Таню, ця викрійка мабуть завжди буде популярна. Вона настільки вдала, що шити по ній можна завжди і отримати гарне, стильне і зручне пальто. Ваш варіант мені подобається тим, що, як на мій смак, поєднав усе необхідне для зимового пальта: універсальну довжину і просторість рукава, тепло, стиль і красу. Справжнє якісне гарне зимове пальто.

Вітаю вас з прийдешніми святами з найкращими побажаннями!

Щіро дякую Олено! Вам також найліпших побажань і веселих свят!

Тетяно, Ваше пальто - то є пісня! Кожне пальто я супроводжую своєю думкою: "Молодець, рішуча людина." А сама тихенечко нарощую мрію :) Бо пальто - то відповідальність. Дякую за надання натхнення та впевненості :)

Дякую за телі слова ! А пальто , до речі , шити набагато легше ніж куртку з плащевої тканин, а Ви синочку яку складну куртку пошили!Плащева тканина така вередлива , ковзає під лапкою , не прасується як слід і сліди від голки на неї. Я навпаки , збираюсь з думками , як пошити куртку , бо подарували мені на ДН гарну плащеву тканину .Хочу привітати Вас і вашу родину зі святами! Щастя і добробут у Вашу домівку!

О, якщо плащева тканина на утеплювачі йде, то буде легше. Вона менше ковзає. Дійсно, від сколювань булавками залишаються дірочки, тому якнайменше потрібно користуватися ними. \І, якщо чесно, то я зовсім без прасування шила.

Хіт продажу