0

Вдалий експеримент із жакетом

  • автор: Тетяна Гарькава
  • дата: 05.05.2018
10
Поділитись:

Опис


Всім доброго дня!Спробувала зшити жакет із джерсі , як альтернативу светру.Бо взимку вдягнений як капустина і класичні жакети під верхній одяг носити дуже незручно .Результат мене дуже порадував. Жакет вийшов теплий і дуже зручний , і гарно виглядав і джинсами , і зкласичною спідничкою.Тканини пішло 1,5 і хватило ледь-ледь, пілочку і спинку подовжила на 5 сантіметрів, хотілось трохи довше , але не вистачало тканинки.Пасок зразу вирішила робити не вшивний , а окремий , щоб можна було іноді носити жакет під шкіряний пасок.Жакет із джерсі шила вперше , тому робити підкладку не наважилась ( в наступному вже робила трикотажну і все вдалося), підборта просто настрочила на пілочки трохи не доходячи до нагрудних витачок.Викрійка чудова.Я переймалась , що вона розрахована на костюмну тканину , але все чудово сіло і нічого не підганяла , тільки трохи завузила рукавчик у зап,ястку.Шила свій 38 розмір

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

А мені завжди здавалося, що цю модель і потрібно шити із джерсі або іншого щільного трикотажу. Як добре, коли в результаті річ радує і стає улюбленою)

Дякую, Олено! 

Вот как же все таки здорово, что есть форум, где можно делиться опытом. Таня, я так же как Вы не люблю носить под верхней одеждой классические жакеты, где то обязательно тянет, давит, не садится.... А в теплых"кофтейках" пропадает ощущение стиля. Ваше решение пошить жакет из мягкой ткани - великолепный способ ликвидировать все неудобства. Супер !!!! И удобно, и стильно, да и шить такой жакет легче, чем "классику" с ее проклейками и посадками по фигуре ! 

Дякую , Зоє за дуже приємний відгук. Мені дуже подобається , як Ви робите опис моделі , дуже докладно і зрозуміло , як пошито. Я проклеївала всі деталі за описом трикотажним флізеліном , він такий пластичний.Ще не написала , що він просто незамінний в подорожі. В скрученому виді в сумці зберігає класний вигляд.Я теж люблю наш форум за обмін ідеями і досвідом! 

Тетяна, дуже цікавий та вдалий експеримент у Вас вийшов:) Чудово так творчо підходити до задачі)))))

Дякую , Анно! Мене дуже надихає форум! Тут стільки талановитих майстринь, що ідеї просто літають в повітрі!

Гарний костюм, як і всі Ваші роботи! Зараз весна, і вже скоро літо, тож чекаю ще і яскравих моделей у Вашій добірці!

Дякую за теплі слова , пошитого в мене , дісно , багато , просто бракує часу , ну а іноді і ліньки бувають пофоткати модель, бо я ще дуже люблю читати і живу поряд з бібліотекою)

Вітаю з вдалим експериментом, Таню!!! Чудова ідея і виконання! Візьму до уваги!)

Дякую !Це мене так наш сайт так надихає!

Хіт продажу