0

:Жакет як з кримплену)

  • автор: Тетяна Гарькава
  • дата: 20.12.2018
10
Поділитись:

Опис


Всім доброго дня!Тканинку я купувала в інтернет-магазині,і коли отримала посилку ,то так ,дуже схожа на кримплен.Майже з такої тканинки був костюм в моєї мами.Викрійка .як на мій смак .трошки широкувата ,тому взяла викрійку 36 розміру,на мій 38. Ще .мабудь . треба враховувати ,що зріст в мене 162 ,на жінку вищу ,жакет буде в розмір.Тканинки в мене було 2 метри ,ще пошила спідничку ,виставлю окремо. Тканинка жакард ,дуже цупка і в роботі нелегка ,бо синтетика ,тому прасувати треба було обережно ,а вона ніяк не хотіла розпрасовуватись. Викрійка дуже цікава ,спинка кроїться дугою ,рукавчик теж загогулинками ,такого ще не шила.Шиється легко ,посадка комфмортна ,не зважаючи ,що тканинка дуже цупка.Жакет на підкладці.Костюм шила на святкові події ,але в повсякденному житті як раз і ношу ,бо найбільш мені подобається з джинсами і футболкой в дуже несерьозному образі)

Інші вироби користувача
+ коментувати

10 Коментарів

Ой, Танечка, Вы такая хорошенькая и в этой модельке , и в этом цвете, и в таком "лУке" в джинсиках !!!!!! А жакет я сразу узнала, еще до текста, при просмотре фото.... по воротничку и спинке дугой. Мне он нравится в журнале, теперь еще Ваша работа "подогрела" к нему интерес )))) Все очень и очень классно получилось, спасибо за напоминание.

Щиро дякую!В мене були сумніви .щодо спинки,і ,якби не сподобалось ,я б спрямила спинку.Та вже на перша примірка показала ,що модель те що треба.Забула додати в описі ,що рукав вшився з першої спроби ,хоч тканинка припосажувалась по окату з великими труднощами

Дуже гарна робота, Тетяно! Жакетик я теж зразу впізнала.  Чудовий образ із джинсами! Здається, що костюми (як на мене) існують для того, аби оживляти буденні образи і спрощувати офіційні, якщо носити їх частини окремо. Звичайно, з нетерпінням чекатимемо фото усього костюму :) Як вам тканина в носінні? Не парить? Кримплен підступний! 

Щіро дякую! Я ,взагалі,дуже мерзну ,тому і пошила костюм ,з тим рахунком ,якщо буде жарко ,то жакетик зніму. Танцювати в ньому ,дійсно ,парко.Це єдиний його недолік. А так він ідеальний ,бо не потребує ніякого особливого догляду. Я його вже кілька разів прала в машинці ,і він форму тримає ,як новенький, не мнеться ,навіть наприкінці дня має просто чудовий вигляд і коли треба,його скручую валіком і в сумку ,а потім дістаю ,розгортаю і як тільки но з шафи. 

Тетяно, я ж задивляюся на тот костюм два рочки :) І так сильно подобаються всі лінії аж до тепер. Вигляд тканина має відмінний (жакард завжди ефектний), всі труднощі пошиву - то ніщо, головне - прекрасний результат!

До речі, спеціально порівнювала довжину жакетів у Вас та на моделі. Вони, здається, однакові. Тобто, на 170 см потрібно додати 8-10см?

Дякую,Світлано! Я написала про зріст .тому що помітила ,що моделі мого 38 розміру на жінках вищіх за мене ,виглядають більш вузькими і більш по фігурі.тому іноді викрійку прикладаю до себе і вирішую ,чи 38 шити ,чи 36. Тому ,мені здається ,не треба добавляти довжини ,сілует буде вже не такий. До речі пропорції в ньому ідеальні.Він дуже пасує і до штанців-капрі і до пишної спіднички.Донька вдягала з чорною міні-спідничкою,пасує дуже гарно

Таню, вам так гарно в таких яскравих кольорах. Дуже милий і трохи бешкетливий образ з відтінком ретро. Цікавий жакетик і тканина дуже підходить до цієї моделі.

Щіро дякую!

Таню, мені дуже довподоби ваш "несерйозний образ"! До джинсів такий жакет неймовірно пасує! А ще уявляю, як круто він буде виглядати на тлі молодої зелені навесні!  

Дякую!Саме з джинсами він має демократичний вид,весь інший одяг він"прикрашає",треба думати про  сумочку ,взуття і все таке)

Хіт продажу