0

Сукня з гудзиками!

  • автор: Тетяна Гарькава
  • дата: 12.09.2018
9
Поділитись:

Опис


Всім доброго дня!Бурда 2\2011 досі серед моїх улюблених номерів і досі я по ньому шию.Цю сукню я пошила з з цього номера першою,і були в мене великі білі гудзики ,і так гарно вони виглядали на ягідному тлі тканинки ,що не використати їх я просто не могла.Тоді я ще собі все шила 36, але і зараз ,завдячуючи вільному крою сидить відмінно. До речі ,я кроїла сукню довшою ,але з цим трошки О силуетом ,довжина має бути короткою ,або носити сукню можна б було б тільки на підборах,бо з довжиною по коліно виглядала сукня ,як мішок.Тканинки було 1.5 метра .але кроїла дуже вільно

Інші вироби користувача
+ коментувати

9 Коментарів

Мені теж дуже подобається ця сукні. давно на неї заглядуюся, але не знаю, я на мені виглядатиме, вже давненько короткого не носила, та й габарити вже не ті... А у вас вийшов дуже яскравий варіант "маленької червоної сукні"

Щіро дякую,Олю! Мені дуже приємні Ваші теплі слова! Дуже приємно бачити на форумі лозівчанку.Щіро зичу Вам творчості і натхнення!

Дуже гарно Вам, Тетяно! Мініатюрна, юна, вдала модель сукні та прекрасне втілення!

Щіро дякую! Дуже приємно читати такий відгук.

Таню, сама вже з обережністю вибираю собі довжину суконь. Та вам немає чого хвилюватися - вам гарно в такому міні, фігура струнка, а такий фасон найкращий вигляд має з довжиною вище колін. 2/2011 - просто чудовий номер, це так.

Дякую .Олено!Дуже приємно! 

Тетяна, ваша сукня своєю універсальністю та особливістю деталей - така гарна ставка для гардеробу:) Вітаю з обновкою!))) 

Щиро дякую! Мені завжди приємно читати Ваші коментарі!

Колір чудовий, бажаю побільше таких Вам у гардероб. Дуже пасує. І модель практична, і на щодень і на свято.

Хіт продажу