0

Сукня модного кольору)

  • автор: Тетяна Гарькава
  • дата: 26.08.2018
18
Поділитись:

Опис


Всім доброго дня! Колір цієї сукні для мене незвичний,але в тому році він був модним ,і як у всіх є ,то і мені потрібно)Купила 2 метри блузочно-плательної тканинки( так в магазині вона називалась) і кроїла сукню в два слої.все вмістилось,тільки комірець в мене не з двох частин ,як рекомендує Бурда ,а з трьох,тобто середня частина длиною горловини і дві довгі.Більше ніяких змін у викрійку не вносила. Шила свій 38 розмір ,сидить ідеально .навіть ніде не підганяла,змітала ,поміряла застрочила.Я її шила скоріш як єксперимент,з цікавості .але вона легко вписалась в мій гардероб і я вдягаю її досить часто.

Інші вироби користувача
+ коментувати

18 Коментарів

Тетяно, вам дуже-дуже гарно в цій сукні! Ви як дівчинка в ній) І колір вам личить. Просто чарівно!

Щіро дякую!Дуже приємно 

Таня, а я именно так и подумала при первом взгляде на фото, еще не открывая пост и не читая текст - какой необычный для Тани цвет... А знаете, какой была следующая реакция ? Восторг и одобрение ! Вам так бесподобно замечательно и этом цвете, и в этом фасоне.... Если это и был эксперимент, то считайте его СУПЕР удачным ! Желаю побольше таких, пусть даже из любопытства )))

Щіро дякую ,Зоє за тпакі теплі слова! Саме за єксперименти я люблю шиття і наш форум! Тут стільки цікавих ідей .стільки творчих майстринь.Я тут заряжаюсь таким позитивом.Цікавість-цеголовний мотиватор займатись шиттям

 Таня, мені дуже подобаеться колір і фасон вам дуже личить, отже, можна сказати, що єксперимент вдався. В мене лежить тканина такого ж кольору буду зараз шити брюки,  для мене також буде єкспериментом.

Дякую ,Таню! В мене це єдина річ такого кольору ,а тепер гадаю .що не остання)Буду чекати Ваші брючки ,певна,що вийде класно.

Красивый цвет и Вам, Татьяна, он очень идёт.

Где-то прочитала, что такой цвет называется "зимний желтый", и мне очень понравилось название:)

Дуже дякую і за теплі слова і інформацію .щодо назви кольору. Тепер .вдягаючи сукню.буду загадково посміхатись і казати подругам :-" Це .дівчата " зимовий жовтий",самий модний колір у Парижі)Дуже люблю форум саме за таке тепле дружне спілкування

Яка романтична краса, Тетяна))))) М'який силует, і ця легка хода! Мммм! А колір такий загадковий витриманий! В той самий час він соковитий своєю стриманістю і не залишає шансу бути не поміченою! Ще й на такій дівчині! Вам дуже личить по всім показникам! Експеримент вдався на ура!)))))

Дякую Анно! Так приємно читати такі слова щодо свого виробу від такіх дівчат,бо після вашого флешмобу я сприймаю дніпрянок просто феями-дізайнерами.

Елегантно, вишукано, чарівно!

Щіро дякую! Дуже приємно 

Таню, ця сукня Вам надзвичайно пасує!!! І колір молодить однозначно! Дуже гарна обновка!!!

Щиро дякую!Ніколи на цей колір не звертала уваги і не очікувала ,що він мені пасує! Шиття-це суцільні сюрпризи)

Дуже гарно! Побільше Вам яскравих кольорів у гардеробі та житті!

Дякую ,Олю! Взаємно! Нова річ в гардеробі-це завжди так класно!

Тетяно, вітаю із новою сукнею! Ох, і надивилася я на неї в журналі: так сподобалась мені, але так і залишилася вона там. Багатенько роботи... От якби тканина була, що не потребує праски, то наважилась би точно. А Ваша тканина як мнеться?

Дякую ,Світлано! Дуже приємно .Ця сукня не потребує багато роботи ,тільки комірець шарф ,бо в мене з кроєм на косу якось не складається. І ця тканинка синтетична і майже не потребує прасування. Для зборів вранці це безцінно).Трохи запізнилась з відповіддю( на пошту не заходила довгенько ,бо хіба за цими "танкістами" втовпишся))

Хіт продажу