січнева блузка

  • автор: Тетяна Гарькава
  • дата: 30.05.2018
  • складність:
Подобається  4
Поділитись:

Опис


Всім доброго дня! Купувала колись в інтернет-магазині тканинку на спідничку костюмна "Барбі". та вона виявилась занадто тонкою і я закинула її в шафу .Та коли вийшов січневий журнал , зразу подумала , що ця тканинка просто створена для цієї моделі , бо вона в міру плотна і не опадає , та в одночас драпірується .В мене її було лише 1,1, тому лекало рукавчика не влізло , вирішила зробити високі манжети. Тут зробила помилку , викроївши їх як прямокутники по мірці зап,ястка , а треба було кроїти трапецією по мірці зап,ястка і передпліччя, тому вони в мене трошки тіснуваті , але не критично.Тканинка пішла геть вся , клаптиків майже не залишилось , тому перекраювати було ні з чого.Шиється досить легко . все за описом .Викрійка іде в розмір .ніяких змін не вносила.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Високі манжети додали стилю цій моделі. Однотонна легка тканина найкраща, щоб підкреслити орігінальний крій рукавів. Гарно!

Дякую, Олено! 

Таня, интересная блуза у Вас получилась, необычный крой, "вкусный" цвет, подходящая фактура - все сыграло "на руку". Сочетание с брюками синего цвета также интересно и неизбито, хотя и с бордовой юбкой из Вашей галереи блуза может подружиться, да ? Таня, а Вы не пробовали заправить блузку или подчеркнуть талию ремешком ? И еще вопросик - на тех. рисунке в журнале пройма уж очень вырезанная, а на Ваших снимках и не видно этих явных изгибов, Вы ничего не меняли в пройме рукава ? Присматриваюсь к этой выкройке , но хочу скомбинировать две ткани, и именно форма проймы вызывает больше всего вопросов.

Дякую!В викрійці нічого не міняла , шила свій 38 розмір, викрійка дуже сподобалась.Так , пройми вірізані і дуже,я просто не дуже вмію показувати модель , тому фото в мене не дуже інформативні. В заправленому виді гарно , тільки з пишним низом , так , зі спідничкою виглядає гарно , а під пасок мені не дуже сподобалось.В плечах вона доволі об,ємна.Але непоміченою вона неосталась 

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Блузка простора з круглим вирізом горловини

Широка, вільна блузка із суцільнокроєними рукавами, призборених на кулісках по нижньому краю. ...

62.95грн.

Зараз переглядають

Матрац і подушки

Пострибати на м’яких матрацах – така насолода! Всередині у них поролон, а чохол виконаний з...

0грн.

Сукня-сорочка з призбореним вшивним поясом

Ця сукня-сорочка на маленьких ґудзиках приваблює не лише своїм пастельним забарвленням, але і...

33.50грн.