січнева блузка

  • автор: Тетяна Гарькава
  • дата: 30.05.2018
  • складність:
Подобається  6
Поділитись:

Опис


Всім доброго дня! Купувала колись в інтернет-магазині тканинку на спідничку костюмна "Барбі". та вона виявилась занадто тонкою і я закинула її в шафу .Та коли вийшов січневий журнал , зразу подумала , що ця тканинка просто створена для цієї моделі , бо вона в міру плотна і не опадає , та в одночас драпірується .В мене її було лише 1,1, тому лекало рукавчика не влізло , вирішила зробити високі манжети. Тут зробила помилку , викроївши їх як прямокутники по мірці зап,ястка , а треба було кроїти трапецією по мірці зап,ястка і передпліччя, тому вони в мене трошки тіснуваті , але не критично.Тканинка пішла геть вся , клаптиків майже не залишилось , тому перекраювати було ні з чого.Шиється досить легко . все за описом .Викрійка іде в розмір .ніяких змін не вносила.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Високі манжети додали стилю цій моделі. Однотонна легка тканина найкраща, щоб підкреслити орігінальний крій рукавів. Гарно!

Дякую, Олено! 

Таня, интересная блуза у Вас получилась, необычный крой, "вкусный" цвет, подходящая фактура - все сыграло "на руку". Сочетание с брюками синего цвета также интересно и неизбито, хотя и с бордовой юбкой из Вашей галереи блуза может подружиться, да ? Таня, а Вы не пробовали заправить блузку или подчеркнуть талию ремешком ? И еще вопросик - на тех. рисунке в журнале пройма уж очень вырезанная, а на Ваших снимках и не видно этих явных изгибов, Вы ничего не меняли в пройме рукава ? Присматриваюсь к этой выкройке , но хочу скомбинировать две ткани, и именно форма проймы вызывает больше всего вопросов.

Дякую!В викрійці нічого не міняла , шила свій 38 розмір, викрійка дуже сподобалась.Так , пройми вірізані і дуже,я просто не дуже вмію показувати модель , тому фото в мене не дуже інформативні. В заправленому виді гарно , тільки з пишним низом , так , зі спідничкою виглядає гарно , а під пасок мені не дуже сподобалось.В плечах вона доволі об,ємна.Але непоміченою вона неосталась 

Перглядаю фото на сайті, побачила Вашу блузку - не втерпіла :-) Мені ця блузка давно подобається. Як журнал вийшов, навіть тканину для неї купила - блакитний атлас. Але боюся, що мене буде повнити. Рада, що побачила Ваші фото, Ви така тендітна - Вам дуже пасує цей фасон.

Щиро дякую.Мені здається , що ця не підходить тільки тим, в кого маленький зріст ,бо пропорції не будуть гармонійні.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Жакет прямого силуету без підкладки і застібки

Креповий жакет прямого силуету шиється без підкладки і застібки. Пілочки з’єднуються поясом, що...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Піджак класичного крою

Ну як не помітити такого стилягу! Адже на ньому приголомшливий піджак класичного фасону, але...

39.90 грн.

Сукня без рукавів силуету балон

Завдяки частково застроченим складкам по нижньому краю спереду і ззаду це просторе плаття без...

39.90 грн.