0
Акція 1+1=3

січнева блузка

  • автор: Тетяна Гарькава
  • дата: 30.05.2018
6
Поділитись:

Опис


Всім доброго дня! Купувала колись в інтернет-магазині тканинку на спідничку костюмна "Барбі". та вона виявилась занадто тонкою і я закинула її в шафу .Та коли вийшов січневий журнал , зразу подумала , що ця тканинка просто створена для цієї моделі , бо вона в міру плотна і не опадає , та в одночас драпірується .В мене її було лише 1,1, тому лекало рукавчика не влізло , вирішила зробити високі манжети. Тут зробила помилку , викроївши їх як прямокутники по мірці зап,ястка , а треба було кроїти трапецією по мірці зап,ястка і передпліччя, тому вони в мене трошки тіснуваті , але не критично.Тканинка пішла геть вся , клаптиків майже не залишилось , тому перекраювати було ні з чого.Шиється досить легко . все за описом .Викрійка іде в розмір .ніяких змін не вносила.

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Високі манжети додали стилю цій моделі. Однотонна легка тканина найкраща, щоб підкреслити орігінальний крій рукавів. Гарно!

Дякую, Олено! 

Таня, интересная блуза у Вас получилась, необычный крой, "вкусный" цвет, подходящая фактура - все сыграло "на руку". Сочетание с брюками синего цвета также интересно и неизбито, хотя и с бордовой юбкой из Вашей галереи блуза может подружиться, да ? Таня, а Вы не пробовали заправить блузку или подчеркнуть талию ремешком ? И еще вопросик - на тех. рисунке в журнале пройма уж очень вырезанная, а на Ваших снимках и не видно этих явных изгибов, Вы ничего не меняли в пройме рукава ? Присматриваюсь к этой выкройке , но хочу скомбинировать две ткани, и именно форма проймы вызывает больше всего вопросов.

Дякую!В викрійці нічого не міняла , шила свій 38 розмір, викрійка дуже сподобалась.Так , пройми вірізані і дуже,я просто не дуже вмію показувати модель , тому фото в мене не дуже інформативні. В заправленому виді гарно , тільки з пишним низом , так , зі спідничкою виглядає гарно , а під пасок мені не дуже сподобалось.В плечах вона доволі об,ємна.Але непоміченою вона неосталась 

Перглядаю фото на сайті, побачила Вашу блузку - не втерпіла :-) Мені ця блузка давно подобається. Як журнал вийшов, навіть тканину для неї купила - блакитний атлас. Але боюся, що мене буде повнити. Рада, що побачила Ваші фото, Ви така тендітна - Вам дуже пасує цей фасон.

Щиро дякую.Мені здається , що ця не підходить тільки тим, в кого маленький зріст ,бо пропорції не будуть гармонійні.