0
Акція 1+1=3

Блузка в мишках

  • автор: Тетяна Гарькава
  • дата: 28.09.2018
12
Поділитись:

Опис


Всім доброго дня! Шила блузку зі штапелю ,колись купила ,бо дуже мені принт сподобався,ці вухасті крапочки.Шматочок був 1,3 ,тому широкі планки рукавів не помістились,на примірці пробувала і манжети ,і в куліску зібрати ,всі варіанти були гарні ,але вирішила зробити просто широкий підгін ,щоб силуєт був легким і летючим.При описі хотіла поставити блузочці найвищій рівень складності) ,бо бейка для мене наскладніша деталь ,я ,навіть ,зробила картоні шаблони ,щоб зробити її акуратно.Це перший раз ,коли результат задовільний .Шила 36 розмір ,бо модель доволі широка ,на спинці теж є складочка .В викрійку змін не вносила.Мені вона більш за все подобається з короткими джинсовими шортами ,але таке я можу собі дозволити тільки на відпочинку)Бордові брючки пошиті з іншого журналу

Інші вироби користувача
+ коментувати

12 Коментарів

Тетяно, який ніжний та затишний комплект вийшов, вітаю з поповненням! :) Тканина тоненька, тож і складочки вийшли чудово-м'якими, як я люблю. Чомусь мені більше до вподоби саме такі рукави (мабуть, зручніші в житті). Окрема симпатія за гудзики :)

Дякую ,Светлано! Рукавчики дуже зручні в житті .тому що штапель дуже мнеться і прасувати рукавчики з манжетами складніше ,а тут за хвилину все в порядку).А гудзики такий собі "рарітет",бо мама з бабунею заощадливі ,тому нічого не викидають ,бо "воно їсти не просить"і в нас ціла коробка старих гудзиків)

Таню, блузка дуже мила! Теж задивляюся на неї. І з брючками гарний комплект. До речі, з якого вони номеру? Мене зацікавила моделька.

Дякую ,Олено! Брючки з журналу "Шиття і крій" 9/2014,модель з обкладинки. Викрійка дуже хороша. Модель має доволі низьку посадку ,бокові шви трохи сдвинуті вперед,в стегнах трошки вільні ,звужуються до низу. Я не вгадала з тканинкою ,вона дуже цупка ,майже стояча ,тому на мені модель не у всій красі.Моя подруга шила 46розмір з м,якої костюмки середньої плотності ,вийшло краще ,ніж у журналі

Дякую, Таню. Немає у мене такого номеру. Та нічого, схожі можна і в Бурді знайти.

Дякую, Тетяно, за милу дівочу блузу! Впевнена, що із шортами вона має неперевершений вигляд.

Дякую,дуже приємно! Це як раз донька була вдома і ми переміряли наші речі ,такі дівочі забавки) 

Таню, блузка дуже гарна! Колір ніжний, і до цих штанців неймовірно пасує! З шортиками? Так-так.... уявляю.....Ммммм!
 

Дякую!Вона.дісно ,з шортиками виглядає так по-курортному ,що донька замовила і собі таку)

Дуже стильна блузка, Вам личить!

Прелестная! Замечтательный принт! И вам идёт модель:) Красота:)

Щіро дякую!Дуже приємно