0

Блузка-жакетик

  • автор: Тетяна Гарькава
  • дата: 23.08.2019
4
Поділитись:

Опис


Всім доброго дня.Хочу показати , на мій погляд, дуже цікаву модель. Це легкий жакетик , бо пошитий з костюмки Барбі , але донька носить її і як блузочку. В шитті нескладний , робила тільки коректіровку на зріст, бо донька на зріст маленька.Рукавчик взяла від моделі сукні. Пішло 1,5 тканинки на самий маленький розмір, але краще було б , щоб було трохи більше тканинки , бо пояс-обі весь не вмістився , він вийшов трохи коротший. Але на самому маленькому розмірі це не критично.Зробила ще застібку на гудзики , щоб можна було носити під легкі сукні без поясу.Фото зроблені на виставці китайського фарфору в музеї західного мистецтва Ханенків.Всім гарних свят

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

І ще одну викрійку зірочкою позначила) Дякую! )

Я останнім часом теж до кімоно почала приглядатись. Мені здається, не легко пошити річ в такому стилі щоб вона не сприймалася, як халат. Вам це вдалося! ) а стосовно пояса, я б не хвилювалася - абсолютно не страшно, якби він був і з іншої тканини. Завдяки квіточкам, кольорів-компонентів безліч! )

Дякую!Тут вся справа в чудовій викрійці, бо там і спинка не суцільна деталь , а відрізна по лінії талії,тому модель виглядає полуприталена навіть без пояса. З костюмної тканинки взагалі , щось таке " самурайське" вийде)

Давно звернула увагу на цю викрійку, особливо подобається сукня в "самурайському" стилі) Ви знайшли тканину ніжного забарвлення, але все одно щось азійське в ній звучить. Гарний образ!

Дякую! Ця модель шилась саме для виставки , бо донька там працювала і треба було щось , як донька каже"в тему" і в кольорах ніжного китайського фарфору. Страшенно рада , що в мене вийшло

Хіт продажу