0
Акція 1+1=3

Спідниця з трикотажу

  • автор: Тетяна Гарькава
  • дата: 23.10.2019
7
Поділитись:

Опис


Всім доброго дня! Дуже мені подобаються моделі з одного боку прості , але з другого оригінальні. Щоб робота не складна , а модель виходила цікава).Спідничку шила з трикотажу, який я дуже люблю за комфотр , на машинці. Чомусь я купила 1,1 тканинки , замість 1,2 , як рекомендує Бурда .Тому в мене спинка спіднички з середнім швом(клітинки всі зійшлись) і довжина коротша за журнальну на 2 см.Але відлітну деталь скроїла накосу , щоб підсилити ефект запаху. Трикотаж на спідничці м,який , але форму держить. Спідничка трошки А-сілуету , але ходити дуже зручно. Шила свій 38 розмір.Може в мене такий тип фігури , та спідниці на широкій кокетці сідають ідеально. Скроїла , зметала і на примірці ніякої підгонки І мені в цій моделі дуже подобається саме імітація запаха, ніяких несподіванок при експлуатації)

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Таню, таку спідничку я б у вас "позичила") Все, як я люблю - клітинка, цікавий крій. І дивовижний збіг - я теж надаю перевагу спідницям на широкій кокетці, не дуже люблю на собі зборку чи розкльошення відразу від талії. На вас обнова сидить ідеально!

Щиро дякую! Саме роботи з форуму надихнули шити з тканинки в клітинку. Раніш мені здавалось , що це так складно ,і зкроїти правильно , і зшити.Спілкування на форумі мене дуже надихає!

Танюша, юбочка замечательная!))) Мне очень нравится идея, беру себе на заметку;))) Я сейчас как раз думаю над фасоном юбочки в клетку. У меня остался хороший кусочек ткани от пошива брючного костюма. Теперь думаю смастерить к нему юбочку;))) 

Дякую , Мариночко! Для мене вибір , то дуже важка справа. В журналах стільки краси, а тканинки і часу обмаль! То натхнення Вам і гарних обновок

Тетяно, рада вас бачити із такими чудовими обновками! Спідничка - супер. Успіхів!

Щиро дякую!Дуже приємно читати ваш відгук! Також навзаєм успіхів і натхнення!

Мені подобається Ваша спідниця.Поєднання різного напрямку клітинки робить її надоригінальною.

Зачекайте будь-ласка