0

Трикотажна сукня з паском

  • автор: Oksana Starzhynska
  • дата: 11.02.2024
4
Поділитись:

Опис


Швидка для пошиття, але дуже ефектна та затишна сукня з м'якого пластичного трикотажу, який на наших теренах називають ангора софт. Не знаю, хто і чому вигадує саме такі назви, але тканина приємна, двошарова: верх меланжевий, трохи пухнастий, а виворіт гладенький, схильний до затяжок :-) Викрійку одразу вибрала щойно отримала журнал, мабуть через колір сукні на фото, тканина у мене тоді вже була і я збиралася шити іншу модель з неї. Зрештою, пошилася ця і це був правильний вибір:-) Мені також сподобався пуловер 121 за цією викрійкою, я його теж поки що планую, але ще подумаю, адже рукави для сукні я взяла саме з пуловеру, подумала, що на мою фігуру так буде краще; може для пуловеру візьму прямі рукави від сукні, але то таке, там побачимо :-)

Кому цікаво, маю невеличкий допис: https://wittyprettyhandy.blogspot.com/2024/02/belted-jersey-dress.html

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

М'яка і приємна сукня, Оксано! Теж мені подобається саме поєднання рукава із пуловеру та сукні. Акуратна стійка, легкий пасок - і все ! Вітаю із обновкою! І сили вам!

Дякую за такий відгук, у вас завжди особливий погляд на речі:-)

Поки тримаємося!

Чудова сукня! І прикраси дуже пасують до неї. Щодо назв тканин - моя сукня з євроангори)

Дякую:-) Назви тканин - це якась окрема тема, сучасні назви тканин справа бентежна, оскільки не зрозуміло як вони утворюються і що означають :-)

Хіт продажу