0
Акція 1+1=3

Блузка "Кармен" за півтори години

  • автор: Oksana Starzhynska
  • дата: 07.07.2020
8
Поділитись:

Опис


Ще одна блузка-"мандрівниця":-) Пошито спеціально для поїздки до села Трояндове та палацу Курасів в Одеській області. Хто відпочиватиме там на початку червня - рекомендую відвідати, до речі :-) Пошиття надшвидке та просте, єдине: я спочатку всю блузку зібрала, підшила низ, а вже потім одразу і запрасувала та застрочила куліску для еластичної стрічки. Порад немає, але допис є https://wittyprettyhandy.blogspot.com/2019/06/carmen-blouse-or-roses-palace.html, кому цікаво.

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Оксано, ваша сторінка - це такий собі Клуб мандрівників Україною на нашому фотофорумі) Дякую за показ ваших проєктів та цікавих  місцин, де ви побували! Чудова блузка!

Приємно, що це знаходить такий відгук! А блузка - просто "чарівна паличка" у спеку!

Вот это скорость! Для меня просто из области фантастики, я дольше машинку распаковываю и настраиваюсь) Милая блузка, отлично подходит к бермудам. Они тоже ваше творение?

Дякую! У мене зараз таке не часто буває, тож радію, коли азарт захоплює :-) Та і блузка - три шва з куліскою :-))) Бермуди теж Бурдинські, зі старого номера, можу пошукати який випуск, якщо цікаво. Їм вже років і років, але вдала тканина і форма все ще дозволяють їх носити.

Если как-нибудь попадется на глаза - напишите, понравивись) Спасибо!

Бермуди за моделлю 104 з 7/2005. В журналі вони з кишенями, манжетами і шлевками для паску, я шила без усього цього. Мабуть тому і досі одягаю:-)

Дуже дякую! Як раз маю цей випуск)))) Була колись з нього сукня з гудзиками, але я з неї виросла))))

Випуск гарний, я з нього ще шила жакет (блакитний схожий на сафарі) з коротким рукавом і сукню (сарафан з перехресними по переду лямками). Жакет вже зносила, а з сукні теж "виросла", давно віддала в добрі руки:-) Бажаю гарного пошиття.

Зачекайте будь-ласка