0
Акція 1+1=3

Вільне пальто з букле з паском

  • автор: Oksana Starzhynska
  • дата: 25.12.2023
4
Поділитись:

Опис


Гарне вийшло пальто за цією викрійкою та з  такого товстого щільного букле. Тканину купувала з думкою саме про вільну модель і щоб з паском, і щоб з шалевим коміром. Тут достатній вибір подібних фасонів, але, зрештою, зупинилася на моделі з каталогу. Наче всі ті самі деталі, але ця модель має пересунуті наперед бокові шви, що є абсолютною перевагою для користування внутрішніми кишенями, оптимальний розмір коміру і об'єм моделі (комір, до речі. можна розгорнути - теж добре виглядає, як наче цільнокроєна стійка) хоча і достатній, при тому помірний. Складність в тому, що тканина товста - пальці боліли після виметування бортів і коміру, але результат того вартий і, загалом, модель проста в пошитті. Я вже тижні зо два в ньому ходжу і міри задоволенню немає :-) Пальто поставила на підкладку і вкоротила на 8 см. Також, щоб пальто не розпахувалося, пришила по центру дві кнопки. З залишків тканини пошила капелюх і покроїла берет для холодніших днів: у нас на півдні зимою не так холодно, як вітряно і сиро, тож вуха мерзнуть якщо біля нуля :-) Модель щиро рекомендую!

Кому цікаво, маю невеликий допис https://wittyprettyhandy.blogspot.com/2023/12/relaxed-belted-boucle-coat.html?spref=fb&fbclid=IwAR01HJ41dTygPFs_19Tw6M-77Cpcg4tDCaucIBGQf0mMuUJhKtT26JAiRq8

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Дуже круто, Оксано! Цікавий колір, трендовий матеріал! Вам у цьому пальті дуже затишно і комфортно, це зразу видно! Носіть із задоволенням!

Дякую :-)) Такий приємний теплий коментар! Я справді вже давно не була такою задоволеною від своєї роботи :-)

Чудове пальто, Оксано! Видно, як воно вам подобається. Гарно сидить, так м'яко і затишно. Вам дуже гарно в цьому комплекті із капелюшком!

Дякую :-)))

Зачекайте будь-ласка