Твідова спідниця

  • автор: Oksana Starzhynska
  • дата: 02.12.2015
  • складність:
Подобається  5
Поділитись:

Опис


Число журналу вказано для пошуку викрійки блузи - вона мені дуже подобається, я пошила її з еластичного атласу, тому довелося внести певні зміни в пошиття. А сама спідниця - це вже майже з ретро-видання Burda, 1989 рік, хоча модель класична і завжди виглядатиме гарно. Спідниця вийшла подвійною, а в частині складок навіть майже потрійною, тому дуже теплою, отже рекомендую для холодних днів.

Деталі щодо пошиття спідниці та зміни в моделі блузи тут: http://wittyprettyhandy.blogspot.com/2015/12/tweed-skirt-nostalgia-tweed-is-most.html

Інші вироби користувача
+ коментувати

5 Коментарів

Оксано, який ефектний комплект! Класичне контрастне поєднання сірого, червого та білого. Модель блузки одразу впізнала, 9/2010 дуже хороший номер. Спідниця чудова. Така красива і по-хорошому універсальна. Чудово виглядаєте!

Дуже дякую:-) Так, і блузка гарна. І насправді дуже люблю таке поєднання, почуваюся дуже комфортно в червоному. А спідницю збиралася пошити всі ці роки з купівлі журналу, то тепер - це таке собі гарне виправдання, щоб не викидати старі журнали, навіть якщо вони весь час намагаються захопити твій життєвий простір:-)

Який образ! Супер просто. Начебто не звичайний-буденний, але абсолютно носибельний за межами фоточок у блозі. клас клас клас!!!

Дякую:-) Я переважно такі речі і шию, щоб щодня дня можна було б вдягати, навіть якщо вони яскраві, або видаються ошатними:-)

Додаю в обране, буду милуватися час від часу.

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Топ приталеного крою з баскою

Глибокий і вузький V-подібний виріз, що візуально витягує фігуру, плюс приталений крій із баскою ...

49.95грн.

Зараз переглядають

Спідниця із зустрічними складками

Як приємно прогулятися вулицями в незвичайному вбранні, запозиченим... у зебри! Завдяки...

49.95грн.

Анорак без рукавів

Анорак з короткими суцільнокроєними рукавами і контрастною кишенею кенгуру не завадить хлопчакам...

49.95грн.