Зелені хутори

  • автор: Oksana Starzhynska
  • дата: 30.06.2020
  • складність:
4
Поділитись:

Опис


Є у мене така, навіть не звичка, а майже манія:-) шити нові блузки, коли їду на якісь екскурсії. Саме так такі вироби у мене і накопичуються. Як правило обираю для цього прості моделі, на пошиття яких достатньо вечора..., ну, принаймні не набагато більше, хоча траплюяються і моделі складніші. Цю блузку шила для поїздки на "Зелені хутори", є у нас тут така колоритна локація неподалік, в Херсонський області. Особливих порад щодо пошиття немає, проте є історія https://wittyprettyhandy.blogspot.com/2019/06/belted-v-neck-blouse-or-green-hutors.html, кому цікаво. Для такого яскравого штапелю кращого фасону і не вигадаєш!

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Яка у вас гарна "манія", Оксано! Такий яскравий образ, продуманий, гармонійний. А більшість подорожує у джинсах. Соромно, але я не знала, що в наших краях є таке місце. Мандрівник з мене ніякий))) Але із задоволенням переглянула фото з вашої подорожі у блозі.

Дякую! Я, хоча і не уявляю себе без кравецтва, все одно потребую мотивації щоб шити,  бо скільки ж тих лахів зрештою треба?:-)) Тож для мене це гарна причина для поповнення гардеробу, яка ще і утворює ланцюжок асоціацій з кожним виробом :-). А в джинсах я теж іноді подорожую:-)

Какая чудесная традиция! Всегда потом можно все эмоции вспомнить, одев соответсвующую блузку) Я так обувь привожу из каждой новой страны, где побывала. Потом обула - и я снова мысленно там))))

Ого! Взула і транспортувалася в інший світ! Круто :-))

Хіт продажу

Пуловер із вирізом-човником і рукавами 3/4

Один вечір – і все готово! Цей пуловер вийде навіть у новачків. Красивий акцент: плечові краї...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Спідниця прямого крою двошарова

Пряма спідниця з тюлю, продубльована креп-шифоном, здається настільки ж еротичною, як і...

39.90 грн.

Корсаж із шерстяного мереживного полотна

Здається, що тут надто багато всього, але саме цей яскравий стиль сьогодні актуальний. Блузка з...

39.90 грн.