Сукня в "гусячі лапки"

  • автор: Oksana Starzhynska
  • дата: 19.04.2020
  • складність:
4
Поділитись:

Опис


Вибір сукні несподіваний, скоріше випадковий, але результат гарний і я задоволена тим, що обрала цю модель. Щойно одягла це вбрання, почала думати про довгі прогулянки та подорожі :-) Особливих зауважень щодо пошиття немає - все пошито за інструкцією крім підкладки (https://wittyprettyhandy.blogspot.com/2020/04/houndstooth-dress-or-unclear-choice.html ). Модель для пошиття нескладна, але пролежала більше місяця на столі, тож задоволена, що роботу виконано і можна подумати про наступні проекти. 

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Мені ця модель теж припала до душі і саме в такому "англійському" варіанті з шерстяної тканини в клітину або, як у вас, у "гусячі лапки". Красиво та затишно!

Дякую, сукня  вийшла гарна, хоча обрала її для пошиття випадково: Ви вгадали, тканина вирішила сама, яку модель шити :-)

Сукня просто чудова .Мені дуже подобаються такі моделі , що поєднують класичні тканинки і жіночій крій і можна іх носити з буль якими аксксуарами і створювати багато образів.Подивилась докладніше про пошив сукні у блозі і інші цікаві дописи. Я вражена і вишивкою , і плетінням ,і прикрасами. Коли ви все це втигаєте робити і стільки придумувати? До речі , мама з бабунею навчили мене і плести , і вишивати , але це така кропітка робота , яка потребує не тільки натхнення , але і уваги , бо помилку потім дуже важко виправити, особливо при вишиванні стебків ,що потребують рахування. Тому я щиро в зазваті

Дякую, дуже приємно дізнатися таку думку і щодо моєї роботи і щодо блогу! Я теж задоволена вибором цієї сукні хоча вона мені в журналі спочатку і не сподобалася. Щодо часу... Я і справді можу приділяти більше уваги своїм захопленням, бо не маю власної родини, але мені навпаки, здається, що могла б робити набагато більше :-)) Такі спільноти, як наша, та дописування в блозі стимулюють і заохочують продовжувати цим займатися,  як би не це, то, мабуть, давно б вже кинула :-)))

Хіт продажу

Пуловер із вирізом гойдалкою

Тонкий пуловер з вирізом «гойдалки», що видний ззаду, об'єднується з більш довгим топом...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Пальто відрізне по талії

Пишний комір-волан з застроченими складками - головний козир короткого відрізного пальто букле з...

39.90 грн.

Кардиган довгий з драпірованими пілочками

Затишний довгий кардиган прямого крою з драпірованими пілочками. ...

44.90 грн.