0

Спідниця олівець у сіро-рожеву клітинку та светрик

  • автор: Oksana Starzhynska
  • дата: 30.03.2024
2
Поділитись:

Опис


Спідниця і светрик одразу задумувалися комплектом, проте светрик за моделлю 29 з "Сабрина" 12/2021 я сплела ще минулої зими, а спідницю пошила минулого місяця. Довго перебирала моделі: очевидно було, що до такого светру спідниця мала бути вузькою, та ще і клітинку треба було якось підбирати - таке собі задоволення :-) Зрештою зупинилася на цій цікавій моделі:  клітинки збігаються по середньому шву спинки, а в поперечний шов я вшила сірий кант, як на мене гарна ідея щоб підкреслити крій. Пасок не робила, якщо чесно просто не прочитала інструкцію вчасно, а на малюнку не звернула на це увагу. Підкладка, фактично, зіграла роль і обшивки. Тканина середньої щільності, то думаю ще якусь блузку можна пошити до весни (якщо встигну:-)), щоб носити спідницю не лише зі светром. 

Кому цікаво, маю невеличкий допис https://wittyprettyhandy.blogspot.com/2024/02/pink-grey-checked-pencil-skirt.html

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

Оксано, оце ви постаралися із цим комплектом! Тут і в'язання, і шиття. Нитки і тканина ідеально дібрані за кольорами. Візерунки так стильно перегукуються. Спідничку обов'язково треба носити - ще з білою сорочкою, наприклад. Зізнаюся, раніше я до білих сорочок ставилася досить прохолодно. Чи то дуже вони мені нагадували шкільні роки, чи здавалися надто простими і нецікавими. Зараз же ціную їх за чудовий "освіжаючий" ефект біля обличчя і як базу для образу в цілому.

Дякую :-)) Згодна щодо білих сорочок, я теж не любитель білосніжного білого, мені здається, що як і чорний - це колір для молодих дівчаток: їм же не треба морочитися з тим що візуально зістарює :-), але в цілому, приглушені відтінки білого - гарний варіант для комбінування з будь чим.

Хіт продажу

№ викрійки 101
69.9грн