0

Сукня з відкритими пілочками "Теорія джунглів" ІІ

  • автор: Oksana Starzhynska
  • дата: 08.08.2020
4
Поділитись:

Опис


Сукня мені одразу сподобалася своїм оригінальним кроєм. Особливого плану її шити не було: чекала якоїсь тканини для натхнення, а ще розмірковувала про можливості комбінування для цієї сукні, адже якщо пошити спідницю і верхню частину в різних кольорах, а може і фактурах, виглядало б як сорочка зав'язана вузлом і спідниця. Пошила її швидко, навіть фото процесу забула зробити, тож маю лише допис, кому цікаво https://wittyprettyhandy.blogspot.com/2019/08/the-front-dress-or-jungle-theory-ii.html :-) Сукня має дві модифікації в журналі, свою я ще трохи змінила, виходячи з кількості тканини і мого уявлення про результат. Намисто, як завжди, теж зробила сама.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Чудова легка сукня, Оксано! Вам дуже личить цей тропічний принт і легкість плаття!

Дякую! Воно справді створює віповідний настрій і почуваюся в ньому легко:-)

Гарна сукня і принт на тканині! Ця модель серед тих, які я подумки "приміряла" на себе. Всі не пошиєш, але при перегляді нових номерів відразу включається "фільтр" - моє не моє)

Дякую! Згодна, є така іскра:-) Але буває і навпаки, на щось не звертаєш уваги, а потім раптом бачиш модель по іншому (так буває  і на подібному форумі чи десь ще в соцмережах) і думка змінюється. Але ця модель справді цікава і посадка гарна.

Хіт продажу