0
Акція 1+1=3

Блузка з пишними рукавами зі складками

  • автор: Oksana Starzhynska
  • дата: 06.05.2024
2
Поділитись:

Опис


Об'ємна блузка з креп жоржету була покроєна рік тому для участі у челенджі, але такий вид мотивації виявився не для мене і пошила її лише зараз:-) Модель мені одразу  сподобалася, але  спочатку вирішила подовжити її і зробити сукню, і тканини було багато. Проте, тканина виявилася трохи більш прозорою ніж я очікувала, і було очевидно, що сукню доведеться робити на підкладці, а ось блузка такого фасону точно цього не потребує. До того ж, хоча я носити сукні більше люблю, останнім часом шию переважно спідниці і нова блузка мені б точно не завадила :-) Пошиття нескладне,  в блузці подобається і силует, і баланс об'єму прилягання, і м'якість того як складки спадають і милі манжети. Словом, жіночна романтична модель, яку з задоволенням рекомендую :-)

Подробиць про пошиття і немає, але кому цікаво, маю невеличкий допис: https://wittyprettyhandy.blogspot.com/2024/05/crepe-georgette-april-blouse.html

Інші вироби користувача
+ коментувати

2 Коментарі

Оксано, думаю, все у підсумку стало правильно) Блузка вийшла пречудова - ніжна, повітряна, оригінальна і гарно поєдналася зі спідницею. Дякую за вашу посмішку - гарний настрій нам всім так потрібен.

Гарна блуза, цікавий крій. А я чомусь її прогледіла у журналі..;)