0

Еос, або Мистецтво маніпуляцій :-)

  • автор: Oksana Starzhynska
  • дата: 04.02.2020
4
Поділитись:

Опис


Цільнокрійний рукав з ластовицею - один з моїх найулюбленіших конструкторських прийомів, тож проминути таку модель майже ніколи не видається можливим :-)  Проте цього разу тканини перевела багато (деталі за посиланням нижче) в процесі пристосування моделі до товстого теплого трикотажу, який для неї не дуже і годиться, але, зрештою, вийшло тепло, зручно, затишно і навіть практично (під сукню можна одягати гольф для додаткового тепла) :-) https://wittyprettyhandy.blogspot.com/2019/04/eos-retro-button-up-dress-or-art-of.html  . 

Прикраси, як завжди, зробила теж сама.

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Вы такая позитивная в этом платье, сразу видно, что оно Ваше на 100%) И цвет такой нежный! Так и представляю как в нем тепленько и мягенько) Мне нравятся модели с таким рукавом, но шить не решаюсь, боюсь уголков на ластовице(

Дякую, все точно, як Ви кажете "тепленько і м'якенько". Ластовиці не страшні: на трикотажі навіть легше обробляти, тому що ткань все одно гарно роспрасовується, навіть якщо насічки виконані не до самого шва для перестраховки і тому, що навіть пару ниток, які залишаються не розрізані при надсіканні, убережуть від висипання шва. Та і непомітно зашити потім вручну отвір у кутках, якщо раптом він і утвориться, набагато легше теж на трикотажі. 

Парад прекрасних суконь триває! І ця подобається - зручна, стильна і колір такий ніжний.

Дякую, Олено! Чудове розуміння ідеі сукні - я в ній і почуваюся саме так!

Хіт продажу