0

Сукня "Курортний настрій"

  • автор: Oksana Starzhynska
  • дата: 27.07.2021
8
Поділитись:

Опис


Дуже гарна сукня пошита з віскозної тканини (схожа на тонкий репс). Відріз був великий, майже три метри, тож пощастило сукню розширити по низу і покроїти її навскіс, хоча модель цього не вимагає. Від коміру відмовилася, натомість обробила виріз горловини і пройми обшивками контрастного кольору. Сукню вкоротила до комфортної довжини. Сукня створює справді  курортний настрій де і коли б її не одягала :-)

Кому цікаво, маю допис https://wittyprettyhandy.blogspot.com/2021/07/long-trapezium-dress-or-resort-mood.html .

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Дуже ефектна сукня. Ідеальне поєднання моделі і принту. І контрастні планки тут дуже доречні - вони надали моделі шику і закінченого вигляду.

Дуже дякую за такий детальний відгук. Модель і тканина виявилися створеними одне для одного :-) Так, про "обрамлення" цих великих мотивів одразу подумала, без планок чогось не вистачало б у виробі.

Сукня незвичайна і дуже гарно підкреслює індивідуальнісь. Мабуть завдяки косому кроєві вона так прекрасно себе поводить в русі.

Дякую! Мені теж здається, що сукня харизматична вийшла:-) Думаю, якщо кроїти вздовж, як по моделі, тканина також ляже гарно завдяки довжині і якщо тканина буде м'яка і помірно щільна. А навскіс гарно спадає, думаю, ще і тому що я її розширила і по боках і по середині, при цьому зберегла прилягання від пахв до талії.

Гарна сукня,вам дуже пасує!!!

Дякую за теплий відгук:-)

Від сукні так і віє літом, морем, відпочинком! Вона ідеальна - простора, яскрава та надзвичайно личить!

Дуже дякую! Так, саме такий настрій я в неї і вкладала!

Хіт продажу