0

Спідниця міді "Час соняхів"

  • автор: Oksana Starzhynska
  • дата: 14.08.2020
7
Поділитись:

Опис


Бачила тут на форумі декілька речей з такої тканини в соняхі, дуже цікаво, як по різному майстрині бачуть одну і ту саму тканину, тож вочевидь вона здобула популярність:-) У мене таке теж є:-) Тільки спідниця. Спідниця одразу була відзначена як обов'язкова для пошиття, але тканину не уявляла, яку хочеться, потім купила ці "соняхі" на сукню, а потім подумала, що навіть для мене така сукня, то вже занадто і спідниця виявилася саме те. Я її ще розширила по низу, щоб не марнувати тканину: https://wittyprettyhandy.blogspot.com/2019/08/midi-skirt-or-ukrainian-in-july-ii.html . Пасок на спинці не робила - марне витрачання часу для такої тканини, бо клапани, наприклад, не видно :-) До того ж, щоб не різати візерунок, блискавку вшила у боковий шов.

Інші вироби користувача
+ коментувати

7 Коментарів

Яскрава та цікава спідничка! Дуже подобається поєднання кольорів топу та спідниці. Нещодавно на розпродажі не знаю нащо купила тканину з великими тюльпанами))))) Мабудь теж треба подумати про спідницю)

Дякую! Так, спідниці іноді виглядають дуже ефектно і диктують комплект, так і носиш весь час. Така собі сукня-костюм виходить :-)

Думаю, такий насичений принт для літньої спідниці - те, що треба. Колись у мене був цілий літній комплект у соняшниках: брюки, блуза-жакет та спідниця)

Дякую! Згодна, без соняхів - то не літо:-)

Оксана, Вы умнечка. Нравится Ваша юбка. Подскажите. можно кроить не по косой. Спасибо.

Оксана, Вы умнечка. Нравится Ваша юбка. Подскажите. можно кроить не по косой. Спасибо.

Дякую! Думаю, що можна. По передній частині ідуть доволі глибокі складки, а по середині спинки - шов, тому якщо поздовжня нитка буде по середині деталей, фалди теж будуть рівномірні. До того ж в журналі спідниця не така широка, тому, якщо тканина не жорстка, спідниця буде рівномірно драпіруватися в будь якому випадку.