0

Блузка з віскози з вирізом мисом.

  • автор: Oksana Starzhynska
  • дата: 05.08.2022
4
Поділитись:

Опис


Жити в Миколаєві важко, але за червень-липень мені вдалося пошити декілька речей. Одна з них ця легка невимушена блуза. Фактично, я лише скористалася основою блузи, оскільки шарф для літнього варіанту був недоречний, від куліси теж відмовилася, але тому, що, пов'язавши ремінець, побачила, що без нього мені виріб пасує краще. Вибір моделі випадковий, але вона має саме ті деталі, які мені хотілося: виріз мисом, вільний силует, але без надмірного зайвого об'єму, і довгі рукави без манжетів. 

Кому цікаво, маю допис https://wittyprettyhandy.blogspot.com/2022/06/v-neck-viscose-blouse.html

Інші вироби користувача
+ коментувати

4 Коментарі

Дуже приємно бачити Вас у новеньких речах та з чарівною посмішкою! Сподобалося все) Як людина, яка не з новин знає, що таке сидіти у підвалі, коли навкруги рвуться снаряди, в захваті від того, що ви продовжуєте шити. Я виїхала з Харкова на початку квітня, навіть 2 тижні тому спромоглася забрати машинку, але натхнення вислизає з рук... Дякую, що надихаєте своїми виробами!

Дякую! З натхненням справді важко, тож не можу не радіти, якщо вдається подолати стрес:-)

Рада знову бачити вас, Оксано, на фотофорумі. Так добре, що ви знаходите час і натхнення на шиття. Дуже хвилююся за миколаївців, як же жахливо кожного дня дістається від ворога вашому місту.

 

Гарна блуза! Викрійку і не впізнала відразу, поки опис не прочитала.

Дякую! :-)

Хіт продажу