Брюки з еластичним поясом

  • автор: Svitlana
  • дата: 12.11.2017
  • складність:
8
Поділитись:

Опис


Вирішила доповнити колекцію дитячих джинсів. Спеціально обирала вільну модель на еластичному поясі. Справа в тому, що було бажання залишити місце для додаткового утеплення під штани і ще лишалося б місце для вільності рухів.

Розмір 110см на зріст 102см (у вересні ходили, як на фотографіях можна побачити), а в листопаді вже не підкочуємо штанини. Зріст чомусь сильно збільшився у несонячну осінь. Тканина: джинс без еластану. Вперше робила кишені у бокових швах. Кишені виконані з попліну. Низ поясу обробила чорною готовою трикотажною бейкою.

Шиються швидко і легко. В одяганні прості, а в русі зручні. Одні плюси :) Тепер вчуся робити гульфик та відкіс, тому що з 1,4 м джинсової тканини пошила дві пари джинсів даної моделі та ще залишилося достатньо для ще однієї пари. Обрала класичні джинси, тому сподіваюсь, що в листопаді встигну їх показати :)

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Мама вдягнула до осені повністю! Гарні штанці!

Так, намагання все встигнути були майже героїчними та такими, що як згадаю, то посміхнутися хочеться :) Але тепер нові плани малюю і вже без поспіху, що надихає :)

Такий гарний у Вас джентльмен ! Добре , коли мама шие такі зручні і гарні  речі .Шити малечі це таке задоволення !

Дякую за комплімент джентльменові :) Обов'язково передам :) А я коли починала йому шити, то не було такого настрою, бо більше подобалось собі шити. А тепер, після такої кількості дитячих речей, то вже собі не дуже хочеться :) З'являється звичка.

З радістю дивлюся на вашу галерею - синок вбраний у стільки нових гарних речей. 

Джинси класні. Ще й практичні. Сама шила маленькій доньці подібні штани - на резинці, пряменькі, просторі - зимою під них і гамаші налазили) 15 років тому в школах затягувався початок опалювального сезону і в листопаді в класах було дуже холодно. Тому увесь шкільний одяг шився так, щоб можна було вдягати багато шарів.

Я якраз 15 років тому вчилася в школі :) Пам'ятаю, як весь клас та вчитель сиділи у верхньому одязі на уроках, а від холоду при диханні виходив пар... Але захворюваності не було! І так, згодна, для дівчинки більше підходить ця модель. Але ж вона така зручна, що я не встояла :) Нехай далі буде класика, а сьогодні ще так походимо :)

Світлано, чи не ви нещодавно жалілися, що боїтеся шити штани?) А вже й акуратні кишеньки в швах, і штанці не перші)) Все під силу!!! Варто розпочати!

:) Та то я жалілася про гульфик з відкосом. А на еластичному поясі - то елементарно вже :) Досі боюся підступитися, але час підганяє, треба приступати до роботи.

Хіт продажу

Брюки в джинсовому стилі

Завдяки еластичній тканині вузькі брюки не утрудняють рухів, і хлопчиську так весело...

39.9 грн.

Зараз переглядають

Пуловер із широким драпірованим поясом

Дуже простий у виконанні трикотажний пуловер із суцільнокроєними рукавами. Цікава деталь - пояс...

44.90 грн.

Накидка з відкладним коміром

Рельєфні шви реглан, відкладний комір, погони, пата біля горловини, дві накладних кишені і одна...

39.90 грн.