0

Розкльошена спідниця з накладними кишенями

  • автор: Svitlana
  • дата: 13.09.2017
6
Поділитись:

Опис


Вітаю майстринь з початком осені і бажаю більше сонячних та теплих днів!

Я щаслива, бо маю тепер чудову спідницю, яка дозволить почувати себе людиною в будь-яких обставинах. По-перше: тому що вона нормально виглядає (довжина, візерунок на тканині), а по-друге: комфортні відчуття (хоча це і не брюки, але все одно хода є вільною та нічого не піднімається і не обтягує, бо крій є вільним).

Розмір: 34. Додала довжини 3 см. Крій робився за дольовою, а не за косою, як в інструкції журналу. Тканина - віскоза, жакард, з еластаном. Вона має щільну структуру, тому розклад викрійки був прямим. Через щільність тканини не робила підклад, додала тільки готову атласну косу бейку контрастного білого кольору.

Фотографії робила 16 червня, наступного дня після дня народження, на який подруги подарували мені сережки, зроблені власноруч дніпровською майстринею. Тому додала дві окремі фотографії для настрою :)

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Світлано, у Вас вийшла практична, повсякденна спідниця на теплу пору року. Складна фактура тканини поєднується з простими по фасону речами, а це дає можливість створювати різні образи.  І Вам дуже личать сережки.

Дякую, Світлано! Так, проста модель - простір для творчості та поєднання. За сережки окрема подяка :)

Світлано, ваша майстерність зростає - як гарно бейкою всередині окантовано. 

Чудовий ансамбль на першому фото. Спідниця завдяки тканині і крою вийшла оригінальна, хоча і лаконічна.

Олено, дякую за позитивний коментар, мені приємно. Надихаюсь роботами наших майстринь та підглядаю різні прийомчики тут, на Форумі :)

Світлано, гарна робота! Така цікава складна фактура тканини прекрасно звучить і Ваших комплектах.

Дякую, Тетяно :) Так приємно отримувати добрі слова від асів... Неймовірно! Так, ставку зробила на тканину, вона і є лідером всюди. Зручно ;)

Хіт продажу