0
Акція 1+1=3

Топ прямого крою

  • автор: Svitlana
  • дата: 06.07.2017
9
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх! У мене чудовий настрій, адже я люблю нові речі, особливо якщо вони в морському стилі. Наразі морський стиль відображений у малюнку на тканині та досить універсальна модель топа.

Розмір 34 (зменшувала, бо мінімальний в журналі вказаний 36). Додала коротенькі рукавчики з моделі 102 . А ще додала довжину +10см.

Тканина - супер-софт. Синтетичний матеріал, що не потребує прасування та не осипається при роботі і в житті :) Як завжди, шви оброблені зигзагом. 

Ще одна зміна: бантова складка відстрочена вкрай через властивості тканини. 

Я дуже задоволена цією моделлю топа і його цілком можна назвати основою мого літнього гардеробу.

Інші вироби користувача
+ коментувати

9 Коментарів

Світлано, ваш позитивний настрій передається через монітор, завжди переглядаю ваші фото з посмішкою:)

Топ гарнюсінький, тканина - мрія для літнього гардеробу. Ваші стильні образи з шортами хоч у наш огляд "Шорт-лист" в Енциклопедії додавай:)

https://burdastyle.ua/encyclopedia/anatomiya-modeli/vykriyky-burda/short...

Дякую за показ і гарний настрій для всіх!

Фото лежачи на траві - the best:)

Олено, дуже дякую за такий позитив, позитивний відгук та те, що Ви на моїй хвилі :) Адже я саме фотографіями фирішила показати властивості топа: він супер легкий (фото стрибка) та в ньому комфортним є будь-який вид відпочинку (фото лежачи).

Свежий, девчачий, летящий - для жаркого лета идеальный:)

Фото 10 - очень понравилось!!!

Катерина, спасибо :) Так приятно получать положительные отзывы от профессионалов! А о фотографиях - да, немного детство вспомнила :)

  Чудовий топ та його презентація! Фото - мегапозитивні! Світлано, навчіть мене так посміхатись у фотокамеру!

Ох, Ірино, посмішка проста - від вуха до вуха, доводиться стримувати пориви... І то не завжди виходить :) Головне у фотографуванні - це сприятливі погодні умови та настрій у фотографа :)

Світлано, дуже класний топ! Наче й нічого особливого, але цікавий принт і ваша посмішка роблять його неперевершенним!
Захотілося у відпустку....)

Лоро, дякую :) Між іншим, цей супер-софт - це спонтанна покупка, бо тканина тільки-но прийшла до магазину, як і я. Вона дуже швидко розійшлася по покупцям, тому операція "злови момент" вдалася :) Обирала як раз таку модель, щоб акцент був саме на принті та десь поблизу в одній темі :) (якщо можна так сказати)

Зачекайте будь-ласка