0
Акція 1+1=3

Блуза вільного крою

  • автор: Svitlana
  • дата: 27.05.2017
6
Поділитись:

Опис


У мене святковий настрій, адже я рік тому зареєструвалася на нашому сайті та додала свій перший виріб! :)
Спеціально до цієї події пошила сукню :) З габардину без еластану 34 розміру (з червневого випуску 2016 року), але блискавка десь на середині відмовилася йти далі :) Тому представляю Вашій увазі цю блузу.

Від сукні, що шила рік тому залишилося достатньо тканини на ще один виріб, тому шукала таку модель блузи, щоб максимально підходила до малюнку (на мій смак). Але колекція у мене невеличка, тому обрала цю модель.

Розмір 36. Але виявився завеликим, тому додала на спинці дві шалено великі виточки. Хоч зі спини якось силует вимальовується :) Фотографував чоловік і в мене були підозри, що десь не буде нормально видно і складку, і шви... Тому вертілася і так, і так. Але коли вже були вдома, то відкрила і завмерла: фотографії зроблені здалеку, важко щось роздивитися :( Спробувала вдома сфотографувати, але все одно тканина виблискує і не можна побачити справжність.

Довжина - за викрійкою, без змін. Бант не робила. Рукав з двох частин, бо шила із залишків. Як вище зазначала, на спинці додала дві виточки. Шви оброблені зизгагом.

Ми вперше вибралися з синочком до Акваріуму, тому тримала його за руку, щоб не втік :) А ще в той час розквітла сакура, тому останні фото - саме з цієї події.
Резюме: для молодих мам дана модель - просто знахідка: коли тримаєш дитину на руках, а вона постійно ногами йорзає по талії, то низ блузи не підіймається. Можна вільно нахилятися в різні сторони на великі амплітуди і все рівно будете виглядати пристойно :) 

Інші вироби користувача
+ коментувати

6 Коментарів

Світлано, точно, вже рік ви у нашій теплій компанії! Вітаю! Дуже рада бачити ваші нові проекти і змістовні коментарі.

Люблю ваші роботи за те, що ви успішно намагаєтеся створювати гарні і близькі до класики образи, при цьому вони абсолютно зручні і практичні в житті. От як ця блуза. Стримано елегантна і дозволяє безперешкодно і весело проводити час на відпочинку з родиною.

Дякую за теплі фотографії Дніпра. Ніби разом з вами там побувала:)

Ох, я дійсно люблю класичний одяг! І вже три роки намагаюсь його не втратити, бо цей активний образ життя, в якому я наразі живу, так і хоче відвернути в інший бік. Тільки завдяки BurdaStyle я залишаюся людиною :) Тому що багато магазинів не пропонують того, що мені потрібно. Ні, є такі, але там цінова політика, в яку я не хочу занурюватися, так правильніше сказати :) І ще: так, я люблю місто Дніпро!

Гарна кофтинка))) І ніби в Дніпрі з вами побували)))

Дякую :) Коли тепло, то відкриваються можливості :)

Світлано, може Ваша блуза і практична, але виглядає дуже святково! Мабуть, за рахунок тканини. Фото з сакурою неймовірне!!! 

Дякую :) А мене просто тягнуть до себе красиві тканини, ох. Як йду до магазину, так себе налаштовую на щось простіше. Але сорока дається взнаки: як бачу красу, так руки до неї і тягнуться :))) Не хочу боротися.

Зачекайте будь-ласка