0
Акція 1+1=3

Дитячі шорти - класна викрійка

  • автор: Svitlana
  • дата: 14.11.2017
8
Поділитись:

Опис


Нарешті ми повели до дитячого садочка нашого синочка :) А тут нам - оп! - говорять: "Обов'язково приносьте шорти з трикотажу темні та чешки, бо буде фізкультура, повинна бути форма". І от, нове завдання, що позапланово з'явилося разом з цілим списком інших пунктиків. Звісно, 30 жовтня магазини не пропонують літній одяг, тому є можливість нарешті спробувати самій пошити по моделі, що сподобалась ще з анонсу квітневого номеру цього року.

Розмір 116 на наш зріст 104см. Обрала саме цей розмір тому, що приклала паперову викрійку до шорт, в яких син ходив влітку та додала ще один розмір (на виріст). Еластичну стрічку (шириною 3 см!) зробила по його тоненькій талії, а шнур не робила, щоб було легше знімати-одягати. Тканина: трикотаж-панчоха темно-синього кольору, Турція (тонесенький такий, хотілося б щоб міцнішим був, але що було...). Обробка: зигзаг. 

Висновок: чудова викрійка, буду шити ще обов'язково. Плюс експериментувати з тканинами та декоративними нашивками. Шорти - це та річ, що потрібно мати хлопчикам у великій кількості, бо вони ж так люблять залазити на дерева та паркани, бігати та стрибати будь-де... Одяг летить шаленими темпами. 

До речі, на одній з фотографій можна побачити, якими короткими шорти стають в положенні сидячі. Має сенс робити на розмір більше.

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Мама вже стільки всього синочку нашила: і штани, і шорти. Це чудовий початок для отримання досвіду. Молодець мама!

Дякую, Світлано :) А мені здається, що мало пошила речей. Це через те, що один варіант у декількох екземплярах, а не кожна річ якась ексклюзивна. Хлопчача мода вона така :) 

Гарні такі шортики вийшли , саме бігати і стрибати! Так , мама молодець!

Дякую, Тетяно! Завжди так приємно читати коментарі (та ще й добрі), ммм! Я порівнюю ці шорти з формою баскетболістів, бо вони просторі та до колін. Чомусь подобаються вони мені.

Повезло малышу иметь такую маму-рукодельницу:) Шорты хороШи!!!

Екатерина, спасибо большое за одобрение, ведь от Вас, аса шитья, это похвала высшего уровня :) Но я как прочитала, что Вы сами дочке гардероб создаёте на весь школьный год, то тут, как говорится, у меня что-то щёлкнуло. Так что взяла курс на всех мам-мастериц (беру пример, вернее) :) 

І я похвалю вас, Світлано) Здається, так речі можна швиденько купити десь готові. Але ви робите шортики власноруч, і це так гарно у вас виходить. 

Олено, дякую величезною подякою за коментар :) Адже так приємно читати приємні слова. Мені було легше наважуватись на пошиття, так як був багаточисельний досвід зі штанцями. І, звісно, кожного разу вивчаю докладно інструкцію, опис роботи. Це завжди допомагає не робити помилок (або зайвих помилок - це залежить від уваги).


Зачекайте будь-ласка