0
Акція 1+1=3

Вишивана подушка

8
Поділитись:

Опис


Вітаю всіх з Днем незалежності України! Бажаю всім миру!

Коли Олена запропонувала флешмоб до свята, то так сильно закортіло мені приєднатися, що я згадала про одну роботу, яку я ніяк не могла закінчити. Це вишивана подушка.

Розпочала вишивати її в пологовому і основну тему (кораблі та сонечко) вдалося там завершити. А от фон білими нитками планувала завершити вже після народження сина. Тааак. Планувала. А завершила вишивати цей білий фон у червні цього року, тобто до третього дня народження :))) А три роки тому мріяла, як Ростислав буде сидіти у візочку, а спинка буде в затишку з красивою подушкою...

На сьогодні Ростик бігає так, шо наздогнати важко і подушка для спинки - етап позаду. Але він із задоволенням роздивляється малюнок та відгадує кольори! Тепер мрію про морську колекцію для нього, адже ще багато часу попереду :)

Подруга подарувала мені два смугастих види тканин та я обрала більш тонку смужку для подушки. А ще додала декоративний шнур, який власноруч вшила. Наповнювач - холофайбер, десь 150 грам. Вишивану частину та смугасту спинку продублювала звичайною білою бязью. На мій подив, часу на пошив було витрачено мало. Жаху перед початком роботи було набагато більше :) Останнє фото - ми сьогодня святкуємо вдома і на честь свята вигадуємо тематичні ігри. Це перше, що спало на думку та було виконано.

Сорочка, розмір 104 (https://burdastyle.ua/forum/sorochka-do-dnya-narodzhennya): 

Ще раз вітаю всіх зі святом!

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Гарненька подушечка! Відчувається, що вишита з любов'ю! Сорочка також симпатична!

Дякую, Юліано :) Малюнок сподобався настільки, що не знала, як пояснити, що потрібно вишити... А тут привід такий наступив :) А тепер ще 4 малюнки в голові сидять. Буду міркувати, коли буду починати. Але ж восени та взимку завжди виходить знайти час, тож сподівання величезні.

Світланко! Яка чудова подушка. Така мила та симпатична - очей не відірвеш. Малому мандрівнику, напевне, дуууже подобається)))

О, так, ми - мандрівники :) Майже кожного дня відкриваємо нові землі на прогулянках, бо заходимо дуже далеко. А сонечко та кораблі - тропічна тема, що випадає тільки один раз в день у ванній кімнаті ;) І завжди це - повний восторг! Тому побачити кораблі ось так, запросто, поруч - то від радості посмішка ще ширше :))) 

Світлано, з Днем Незалежності

Дякую, що дали яскравий старт нашому святковому вишиваному флешмобу:)

Подушечка дуже стильна і мила. І нічого, що синок вже виріс із візочка, хіба такій затишній речі не знайдеться місце в дитячій кімнаті? По секрету:) Колись ще мені малюсінькій мама зробила подушечку саме у візочок. Так потім ця подушечка була у сестри, ще згодом уже моя маленька донька на ній спала. І зараз наша родинна дитяча подушечка успішно функціонує.

Я теж думаю, що такий корисний предмет буде усюди з нами :) Хоча б зі мною - це точно! І мотив підходить і для хлопчиків з дівчатами, і для дорослих. А сама дуже щаслива, що довела проект до кінця, якщо б не об'ява про флешмоб, то ми з нею ще довго могли не познайомитися :) Хоча й подушка - це зовсім не блуза чи сукня, але ж вишивана! :)))))

  Світлано, така позитивна подушечка! Дуже-дуже подобається!

Так, пальці до неї так і тягнуться весь час :) Чудова річ!

Зачекайте будь-ласка