0
Акція 1+1=3

Куртка для костюма пожежника

  • автор: Svitlana
  • дата: 20.09.2019
8
Поділитись:

Опис


Виконана для дитячого садочка в куточок професій. В групі є хлопчики високі, тому обрала розмір 122 (зріст мого сина на фото = 115см). Шви обробила косою бейкою, тому для діточок з меншим зростом можна підкотити рукав і вийде як манжет.

Тканина - м'яка костюмна, з еластаном, добре тримає форму, не мнеться. Через те, що в магазині були тонкі репсові стрічки та тонкий світловідбивач, тож жовтим кольором зробила два рядки. Гудзики металеві, тому невеликого діаметру (щоб не відтягували тканину). На всяк випадок під гудзиками продублювала з внутрішньої сторони основною тканиною.

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Яка чудова і цікава ідея -куточок професій, уявляю , як малечі подобається. Курточка чудова-пречудова, пошита з такою увагою до деталей , гудзиків , швів, до підбирання кольорів. Дякую , за подробні фото процесу , бо мені завжди найцікавіше , як робляться ці чудові моделі. 

Дякую, Тетяно :) Так, мені й самій сподобався такий творчий процес в роботі: яскраві кольори, незвичні деталі (що не використовую зазвичай в своїх роботах для дорослих). Жалкую, не такий вже й ідеальний за виконанням результат, але це мій максимум на сьогодні. Ще раз дякую за відгук!

У ты, как!) повезло сыночку с мамой - такие вещи ему шьёт! )). Представляю, сколько труда вложено в эти изделия. Так кто заказывал профессию?)

:) Это было сделано для детского сада, куда ходит сын. Будут по очереди примерять и решать, нравится ли им :) Выбрала пожарного и доктора - одни из самых известных профессий. Пожарный был в предложении в журнале, поэтому идея быстро сформировалась, а вот идею для доктора пришлось поискать. Но для доктора решила остановиться на красных крестах - легко увидеть и определить.

О, куртка гарна не лише ззовні, а й в середині виконана солідно. В дитинстві трохи заздрила тим, у кого мами самі шили костюми на Новий рік)

Олено, дякую :) Я також на новорічні свята мріяла про щось красиве та яскраве. А була десь п'ять років поспіль ялинкою :))) На звичайну зелену сукню нашивали ялинкові прикраси і - вуаля - дівчинка-ялинка! (На голові зірки не було, пощастило.)

Світлано, мені задється, що головне тут - це відчуття гордості вашого синочка! Це ж його мама пошила аж два костюми в садочок! Та такі круті!!! Ви супер-мама!!!

Лоро, дякую! Так, вже якийсь час йде період під назвою "А це моя мама зробила/принесла/знайшла", "А це мені подарував ... (ім'я)". Обов'язково уточнює, від кого прийшло добро :)

Зачекайте будь-ласка