Куртка для костюма пожежника

  • автор: Svitlana
  • дата: 20.09.2019
  • складність:
Подобається  8
Поділитись:

Опис


Виконана для дитячого садочка в куточок професій. В групі є хлопчики високі, тому обрала розмір 122 (зріст мого сина на фото = 115см). Шви обробила косою бейкою, тому для діточок з меншим зростом можна підкотити рукав і вийде як манжет.

Тканина - м'яка костюмна, з еластаном, добре тримає форму, не мнеться. Через те, що в магазині були тонкі репсові стрічки та тонкий світловідбивач, тож жовтим кольором зробила два рядки. Гудзики металеві, тому невеликого діаметру (щоб не відтягували тканину). На всяк випадок під гудзиками продублювала з внутрішньої сторони основною тканиною.

Інші вироби користувача
+ коментувати

8 Коментарів

Яка чудова і цікава ідея -куточок професій, уявляю , як малечі подобається. Курточка чудова-пречудова, пошита з такою увагою до деталей , гудзиків , швів, до підбирання кольорів. Дякую , за подробні фото процесу , бо мені завжди найцікавіше , як робляться ці чудові моделі. 

Дякую, Тетяно :) Так, мені й самій сподобався такий творчий процес в роботі: яскраві кольори, незвичні деталі (що не використовую зазвичай в своїх роботах для дорослих). Жалкую, не такий вже й ідеальний за виконанням результат, але це мій максимум на сьогодні. Ще раз дякую за відгук!

У ты, как!) повезло сыночку с мамой - такие вещи ему шьёт! )). Представляю, сколько труда вложено в эти изделия. Так кто заказывал профессию?)

:) Это было сделано для детского сада, куда ходит сын. Будут по очереди примерять и решать, нравится ли им :) Выбрала пожарного и доктора - одни из самых известных профессий. Пожарный был в предложении в журнале, поэтому идея быстро сформировалась, а вот идею для доктора пришлось поискать. Но для доктора решила остановиться на красных крестах - легко увидеть и определить.

О, куртка гарна не лише ззовні, а й в середині виконана солідно. В дитинстві трохи заздрила тим, у кого мами самі шили костюми на Новий рік)

Олено, дякую :) Я також на новорічні свята мріяла про щось красиве та яскраве. А була десь п'ять років поспіль ялинкою :))) На звичайну зелену сукню нашивали ялинкові прикраси і - вуаля - дівчинка-ялинка! (На голові зірки не було, пощастило.)

Світлано, мені задється, що головне тут - це відчуття гордості вашого синочка! Це ж його мама пошила аж два костюми в садочок! Та такі круті!!! Ви супер-мама!!!

Лоро, дякую! Так, вже якийсь час йде період під назвою "А це моя мама зробила/принесла/знайшла", "А це мені подарував ... (ім'я)". Обов'язково уточнює, від кого прийшло добро :)

Цей блок не удаляти.

Хіт продажу

Спідниця вузького крою із завищеною талією

Довга вузька спідниця із завищеною талією та застібкою на блискавку по всій довжині бокового шва....

40 грн.

Зараз переглядають

Сукня відрізна з ефектом запаху

Шовкова сукня з ефектом запаху і глибоким V-подібним вирізом. Асиметрична відлітна деталь...

40 грн.

Футболка-тільник з короткими рукавами

Без неї точно не обійтися в літньому гардеробі! Футболка-тільник – не лише стильна класика, але й...

35 грн.